Epson WorkForce ES-500WII

  • Doprava zadarmo

Typ skenera: stolný, Automatický podavač: Áno, Rozlíš.opt.skenovania: 600x600, Výstupná farebná hĺbka: 24,


Cena 439,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Bezdrôtový obojstranný skener Epson WorkForce ES-500WII v čiernom prevedení prinesie do vašej kancelárie rýchlosť a efektivitu. Umožňuje rýchlu digitalizáciu dokumentov A4 s rýchlosťou až 35 strán/min pri rozlíšení až 600x600 dpi. Disponuje automatickým podávačom dokumentov na 50 listov, ktorý uľahčí manipuláciu s papierom. Ponúka inteligentné nastavenie farieb a obrazu, ako je automatický orez, korekciu naskenovaného dokumentu, odstránenie prázdnych stránok a mnohé ďalšie. Skenovanie z počítačov, smartphonov a tabletov zabezpečí bezdrôtové pripojenie Wi-Fi a pripojenie cez port USB 3.0.

Úspora času

Obojstranné jednoprechodové skenovanie s automatickým podávačom dokumentov na 50 listov a rýchlosťou skenovania 35 str./min alebo 70 obr./min1 znamená, že prácu dokončíte rýchlo a ušetríte čas.

 

                          

 

Bezdrôtové a inteligentné skenovanie

Skenujte so skenerom Epson WorkForce ES-500WII priamo zo svojho počítača do sieťových priečinkov, cloudových účtov a e-mailov pomocou softvéru Epson ScanSmart. S aplikáciou Epson Smart Panel môžete tiež skenovať priamo do ľubovoľného priečinka v cloudových účtoch pomocou tabletu alebo telefónu, alebo jednoducho skenovať do samotného zariadenia.

 

Flexibilita a všestrannosť

Skenujte všetky svoje firemné dokumenty od vizitiek a príjmových dokladov až po faktúry a listy. Automatický podávač je kompatibilný s médiami všetkých hmotností od 27 do 413 g/m2 a v prípade zaseknutia papiera automaticky zastaví podávanie, aby sa zabránilo poškodeniu dôležitých dokumentov.

 

Inteligentné úpravy

Inteligentná korekcia farieb a obrázkov – automatické orezanie, korekcia zošikmenia, odstránenie prázdnych strán a pozadia technológiou spracovania obrazu od spoločnosti Epson.

 

Obsah balenia: skener, sieťový adaptér, ovládač a pomocné programy (CD), napájací kábel, návod na inštaláciu, kábel USB 3.0, záručný list

                           

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ skenera stolný
Automatický podavač Áno
Rozlíš.opt.skenovania 600x600
Výstupná farebná hĺbka 24

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Epson WorkForce ES-500WII

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené