Epson WorkForce ES-580W


Skener. Viac info


Cena 459,99 €

Zľava 8 % z predchádzajúcej ceny: 499,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,20 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Bezdrôtový duplexný skener dokumentov Epson WorkForce ES-580W v čiernom vyhotovení uľahčuje skenovanie do vášho smartphonu, tabletu alebo na cloudové úložisko. Môžete dokonca skenovať priamo na pamäťovú jednotku USB bez použitia počítača. Dotyková 4,3-palcová obrazovka umožňuje rýchlu a nenáročnú navigáciu. Vo výbave ponúka skener automatický podávač dokumentov na 100 listov. Skenujte stránky rýchlosťou až 35 str./min alebo 70 obr./min. s pozoruhodnou kvalitou obrazu vďaka Epson Image Processing Technology. Intuitívne riešenie Epson ScanSmart Softvér znamená, že môžete svoje ukážky ľahko zobraziť a poslať e-mailom. Priložený ovládač TWAIN zaisťuje kompatibilitu s väčšinou softvérov na správu dokumentov.

Jednoduché bezdrôtové skenovanie

4,3-palcová dotyková obrazovka a bezdrôtové pripojenie vám umožňujú jednoduché skenovanie do smartfónov, tabletov, počítačov a účtov cloudového úložiska.

skener 6

Skenujte rýchlo a efektívne

Robustný automatický podávač dokumentov na 100 listov ľahko pojme viac druhov a veľkostí papiera v jednej dávke.

Jednoduché zdieľanie a spolupráca

Uložte si dokumenty priamo na jednotku USB, pošlite ich e-mailom alebo nahrajte na obľúbené služby cloudového úložiska, ako sú Dropbox, Evernote, Google Drive a OneDrive.

skener 01

Okamžitá organizácia a výkonný softvér

Skenujte až 35 str./min. alebo 70 obr./min. Skener zachytáva obe strany v jednom prejazde. Jednoduché skenovanie zabezpečuje intuitívny softvér Epson ScanSmart na posielanie e-mailov a nahrávanie do cloudu, ktorý automaticky vytvára názvy súborov. 

skener 4


Hladká integrácia s väčšinou softvérových riešení

Zahrnutý ovládač TWAIN umožňuje jednoduché začlenenie údajov do väčšiny softvéru na správu dokumentov. Epson Image Processing Technology ponúka inteligentnú úpravu farieb a obrázkov ako je automatické orezávanie, preskakovanie prázdnych stránok, odstraňovanie pozadia a detekcia nečistôt.

Podávanie papiera 

Spoľahlivý systém podávania papiera založený na ultrazvukovej detekcii dvojitého podania pomáha predchádzať chýbajúcim stránkam. Skenujte formáty:

  • A4 (21x29,7 cm)
  • A5 (14,8x21 cm)
  • A6 (10,5x14,8 cm)
  • B5 (17,6x25,7 cm)
  • B6 (12,5x17,6 cm)
  • Letter, legal, pohľadnice, vizitky, plastové karty

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ skenera stolný
Automatický podavač Áno
Rozlíš.opt.skenovania 600x600
Výstupná farebná hĺbka 24

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Epson WorkForce ES-580W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami