Eta 3449 90000 Moneto

Zobraziť


Tyčový vysávač, Vysáva a mopuje naraz: Nie, Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 45 min., Osvetlenie vysávanej plochy: Áno, Automatická detekcia povrchu: Nie, Flexibilný ohybný kĺb: Nie, Pre domácnosti so zvieratami: Áno, HEPA filter: Áno, Objem: 0,55 l, Vyberateľná batéria: Nie, Informačný display: Nie, Maximálna hlučnosť: 80 dB, Hmotnosť: 2,85 kg. Viac info


Cena 80,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,62 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,6 / 5

84% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peniaze
Výborná

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Užite si vysávanie bez káblov s tyčovým vysávačom Eta 3449 90000 Moneto. Vďaka bezdrôtovej prevádzke a 14,4V Li-Ion akumulátoru môžete hodiť starosti s prívodným káblom za hlavu a užiť si neobmedzený pohyb kamkoľvek práve potrebujete. Tyčový vysávač Eta Moneto s výdržou až 45 minút hravo zvládne každodenné upratovanie. Po dokončení upratovania ho môžete odložiť do praktického nabíjacieho stojanu, kde mu úplné nabitie trvá maximálne 6 hodín. Vďaka dvom úrovniam sacieho výkonu sa vysávač prispôsobí každému povrchu. Cyklónový filtračný systém vysávanie ešte zefektívni a nečistoty sa zbierajú do nádoby o objeme 0,55 l. Eta Moneto padne do každej domácnosti. Má moderný a elegantný dizajn, jednoducho sa ovláda a ľahko sa udržuje. Vďaka ergonomickej rukoväti je manipulácia s vysávačom pohodlná, v prípade potreby ho môžete sklopiť a vysávač uložiť do skrine.

Eta 3449 90000 Moneto

 • Zdroj energie: akumulátorový (Li-On)
 • Bezsáčkový
 • Doba prevádzky: 45
 • Hlučnosť: 80
 • Objem prachového vrecka alebo nádoby: 0.55
 • Osvetlenie na hubici

Voľnosť pohybu

Užite si vysávanie bez káblov s tyčovým vysávačom Eta Moneto. Vďaka bezdrôtovej prevádzke a 14,4V Li-Ion akumulátoru môžete hodiť starosti s prívodným káblom za hlavu a užiť si neobmedzený pohyb kamkoľvek práve potrebujete. Tyčový vysávač Eta Moneto s výdržou až 45 minút hravo zvládne každodenné upratovanie. Po dokončení upratovania ho môžete odložiť do praktického nabíjacieho stojanu, kde mu úplné nabitie trvá maximálne 6 hodínSvetelná kontrolka na prednej strane vysávača vás upozorní na prebiehajúce nabíjanie a počas vysávania vás informuje o zostávajúcej kapacite akumulátora.

Bohato vybavený

Vďaka dvom úrovniam sacieho výkonu sa vysávač prispôsobí každému povrchu. Na koberce určite využijete silnejší výkon, na drevené podlahy bude efektívnejší ten nižší. Cyklónový filtračný systém vysávanie ešte zefektívni a nečistoty sa zbierajú do nádoby o objeme 0,55 l

Príslušenstvo

V balení nájdete okrem samotného vysávača aj užitočné príslušenstvoRotačnú parketovú hubicu využijete špeciálne na vysávanie tvrdých podláh, ako je linoleum, plávajúce podlahy či dlažby. Štrbinová hubica vám pomôže s vysávaním ťažko prístupných miest. Uľahčí vám tak upratovanie za radiátorom alebo za nábytkom. Okrem výmenných hubíc tu nechýba ani kefka na šetrné vysávanie prachu z obrazov či nábytku. Súčasťou balenia je tiež nabíjacia základňa, ktorú môžete využiť aj na uloženie kompletného príslušenstva.

Praktický a skladný

Eta Moneto padne do každej domácnosti. Má moderný a elegantný dizajn, jednoducho sa ovláda a ľahko sa udržuje. Vďaka ergonomickej rukoväti je manipulácia s vysávačom pohodlná, v prípade potreby ho môžete sklopiť a vysávač uložiť do skrine.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 2.85 Kg
Objem 0.55 L
Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 45 min.
Osvetlenie vysávanej plochy Áno
Vysáva a mopuje naraz Nie
Automatická detekcia povrchu Nie
Typ tyčového vysávača viacúčelový
Flexibilný ohybný kĺb Nie
HEPA filter Áno
Detekcia znečisteného filtra Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

4,6 / 5

5 recenzií Eta 3449 90000 Moneto

84% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peniaze
Výborná

Ingrid

21. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


 • Cena
 • lespsia videtelnost do zbieracieho kosa, lepsie visiet, ze je zberna nadoba plna
 • trochu horsie na nasadzuje ja dobijaci dok

Sme spokoji. Cena je OK.<br />


Zuzana

8. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


každý deň ho používame je to veľký pomocník


Ružena

12. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Rychle vysávanie.vzdy po ruke
 • Kvalitny aj vyzorom pekný.
 • Nic.

Veľká spokojnosť.Kvalita. dobra cena .


Enikő

11. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


.