Eta 3568 90000 Vintero


Maximálna hlučnosť: 63 dB, Diaľkové ovládanie: Áno, Maximálny výkon: 65 W,


Cena 79,90 €

Zľava 27 % z pôvodnej ceny: 109,00 € Zobraziť nápoveď

1,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Ochladzovač vzduchu 3 v 1 Eta Vintero vzduch ochladzuje, zvlhčuje a funguje ako klasický ventilátor. Záleží tak iba na vás, akú funkciu vyberiete. Funguje na princípe odparovania vody zo zásobníka. Odnímateľná transparentná nádoba s veľkorysým objemom 5,6 l disponuje prehľadným ukazovateľom vody a na jedno naplnenie ponúka až 6 hodín nepretržitého chladenia. Eta Vintero funguje tiež ako klasický ventilátor, ktorý je možné využívať aj bez prítomnosti vody v nádobke. Nielen u tejto funkcie však môžete nastaviť pre vás ideálny sklon ventilačných lamiel. Vzduch tak bude prúdiť práve tam, kam chcete. Kvôli prepínaniu na iný režim nemusíte vstávať z gauča. Využite radšej praktický diaľkový ovládač, ktorý vám uľahčí používanie. Jednoduché premiestnenie spotrebiča je zaistené vďaka 4 kolieskam, ktoré je možné zabrzdiť na mieste. . Pre nastavenie dĺžky prevádzky využite časovač.

Eta 3568 90000 Vintero

  • Funkcie chladenie, ventilátor, zvlhčovanie
  • Ventilátor 3 rýchlosti
  • Príkon 65 W
  • Diaľkové ovládanie 
  • Časovač
  • Objem nádrže (na vodu) 5.6 l
  • Spánkový režim 

Chladenie bez kompromisov

Ochladzovač vzduchu 3 v 1 Eta Vintero vzduch ochladzujezvlhčuje a funguje ako klasický ventilátor. Záleží tak iba na vás, akú funkciu vyberiete. Funguje na princípe odparovania vody zo zásobníka, do ktorého môžete v skutočne horúcich dňoch vložiť chladiace boxy alebo pridať kúsky ľadu. Odnímateľná transparentná nádoba s veľkorysým objemom 5,6 l disponuje prehľadným ukazovateľom vody a na jedno naplnenie ponúka až 6 hodín nepretržitého chladenia.

Voľba je iba na vás

Pokiaľ do prístroja nalejete vlažnú či teplejšiu vodu, namiesto chladenia sa vám vzduch v miestnosti príjemne zvlhčíEta Vintero funguje tiež ako klasický ventilátor, ktorý je možné využívať aj bez prítomnosti vody v nádobke. Nielen u tejto funkcie však môžete nastaviť pre vás ideálny sklon ventilačných lamiel. Vzduch tak bude prúdiť práve tam, kam chcete.

Ľadový pokoj

Nemusíte sa báť, že by vás ochladzovač Eta Vintero akokoľvek rušil. Jeho tichá prevádzka (max. 63 dB (A)) s možnosťou maximálneho stíšenia počas spánkového režimu vám umožní nerušene relaxovať alebo sa baviť s rodinou a priateľmi. Údržbu spotrebiča vám uľahčí hrubý umývateľný filter. 

Pohodlie teraz a tu

Kvôli prepínaniu na iný režim nemusíte vstávať z gauča. Využite radšej praktický diaľkový ovládač, ktorý vám uľahčí používanie. Ovládač funguje na batériu (1 x CR2025), ktorá je súčasťou balenia.

Jednoduchá manipulácia

Jednoduché premiestnenie spotrebiča je zaistené vďaka 4 kolieskam, ktoré je možné zabrzdiť na mieste. . Pre nastavenie dĺžky prevádzky využite časovač. Vďaka nemu je možné prevádzku ochladzovača Eta Vintero nastaviť od 0,5 do 7,5 hodín. Vďaka stĺpovej konštrukcii navyše Eta Vintero nezaberie veľa priestoru, a tak vám v domácnosti nebude prekážať. Napriek tomu je dostatočne výkonný, aby ochladil miestnosť o rozlohe až 20 m2.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 63 dB
Diaľkové ovládanie Áno
Maximálny výkon 65 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 3568 90000 Vintero

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené