Eta 5181 90000 Artista Pro


Značka: Eta, Vstavaný displej: Nie, Kapacita v šálkach: 2 Kus, Objem vodného zásobníka: 2700 ml, Maximálny prevádzkový tlak: 20 bar, Spôsob prípravy peny: parná tryska, Typ kávovaru: Espresso - pákové, Vstavaný mlynček: Áno,


Cena 569,00 €

11,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Profesionálny celokovový dizajn prezrádza o pákovom kávovare Eta Artista Pro už na prvý pohľad mnohé. Medzi bežnými kávovarmi na domáce použitie vyniká nielen svojím vzhľadom, ale predovšetkým tým, čo dokáže. Integrovaný mlynček na zrnkovú kávu s reguláciou hrubosti mletia potom zaistí jej maximálnu čerstvosť, intenzívnu chuť a nezameniteľnú arómu. Jeho použitie je veľmi jednoduché – mlynček sa po nastavení požadovanej hrubosti mletia spustí pritlačením páky s miskou k jeho vývodu. Pokiaľ si chcete s prípravou kávy skutočne vyhrať, sú vám plne k dispozícii dve štandardné nerezové misky – presne také, aké používajú profesionálny baristi. Kávovar Eta Artista Pro je vybavený profesionálnou pákou s priemerom 58 mm, vďaka ktorej budete mať všetko pevne vo svojich rukách. Optimálne podmienky na prípravu lahodného moku zaistí kvalitný výhrevný systém Thermoblock a výkonné čerpadlo s tlakom až 20 barov, ktorého intenzitu máte neustále pod kontrolou vďaka prehľadnému barometru, ktorý je zároveň efektným dizajnovým prvkom. Na podávanie mliečnych špecialít nechýba ani profesionálna parná tryska na prípravu mikropeny z mlieka.

 

Eta 5181 90000 Artista Pro

 • Profesionálny celokovový dizajn
 • Integrovaný mlynček na zrnkovú kávu s reguláciou hrubosti mletia
 • Profesionálna parná tryska na jednoduchú prípravu mikropeny z mlieka
 • Bezpečnostný systém kontroly hladiny vody
 • Veľká vyberateľná transparentná nádržka na vodu: 2700 ml
 • Profesionálna nerezová páka priemer 58 mm
 • Výhrevný systém Thermoblock
 • Možnosť voľby 1 alebo 2 šálok kávy
 • Individuálne nastavenie objemu kávy podľa potreby užívateľa
 • Funkcia horúcej vody na prípravu teplých nápojov
 • Bezpečná prevádzka vďaka pretlakovej a tepelnej bezpečnostnej poistke
 • PID - elektronický systém kontroly teploty vody s vysokou presnosťou
 • Funkcia ochladenia vodného systému
 • Nerezová plocha na nahrievanie šálok
 • Spánkový režim
 • Barometer
 • Príkon: 1620 W
 • Tlak čerpadla max. 20 Bar
 • Dĺžka napájacieho kábla 0,9 m 

Inšpirovaný láskou ku káve

Profesionálny celokovový dizajn prezrádza o pákovom kávovare Eta Artista Pro už na prvý pohľad mnohé. Medzi bežnými kávovarmi na domáce použitie vyniká nielen svojím vzhľadom, ale predovšetkým tým, čo dokáže. Ľahko s ním preniknete do tajov profesionálnej prípravy kávy, potešiť ale dokáže aj tých, ktorí si proste chcú dopriať dobrú kávu v pohodlí domova bez akýchkoľvek kompromisov.

Mlynček na kávu

Integrovaný mlynček na zrnkovú kávu s reguláciou hrubosti mletia potom zaistí jej maximálnu čerstvosť, intenzívnu chuť a nezameniteľnú arómu. Jeho použitie je veľmi jednoduché – mlynček sa po nastavení požadovanej hrubosti mletia spustí pritlačením páky s miskou k jeho vývodu. Po naplnení a odobratí páky sa mletie opäť ukončí. Mlynček je možné tiež pohodlne vybrať a celý vyčistiť

Pre fajnšmekrov aj pohodových kávičkárov

Pokiaľ si chcete s prípravou kávy skutočne vyhrať, sú vám plne k dispozícii dve štandardné nerezové misky – presne také, aké používajú profesionálny baristi. Po vyladení všetkých vstupných parametrov vrátane jemnosti mletia kávy, jej množstva a miery utlačenia, vám bude odmenou profesionálne pripravené espresso presne podľa vašich predstáv. Pokiaľ však nie ste z tých, ktorí si by si rituály prípravy kávy až do takej miery vychutnávali, môžete bez obáv využiť dve pretlakové nerezové misky s dvojitým dnom, s ktorými je zaručený chutný výsledok takmer bez námahy.

Príprava kávy vo vašej réžii

Kávovar Eta Artista Pro je vybavený profesionálnou pákou s priemerom 58 mm, vďaka ktorej budete mať všetko pevne vo svojich rukách. Mletú kávu je potrebné utlačiť do vhodne vybranej misky a voňavé dobrodružstvo môže začať. Optimálne podmienky na prípravu lahodného moku zaistí kvalitný výhrevný systém Thermoblock a výkonné čerpadlo s tlakom až 20 barov, ktorého intenzitu máte neustále pod kontrolou vďaka prehľadnému barometru, ktorý je zároveň efektným dizajnovým prvkom. Teplota vody je s vysokou presnosťou kontrolovaná elektronicky (PID). V zadnej časti kávovaru sa nachádza vyberateľná transparentná nádržka na vodu so skutočne veľkorysým objemom 2700 ml. 

Kávová mágia s mliekom a bez

Na podávanie mliečnych špecialít nechýba ani profesionálna parná tryska na prípravu mikropeny z mlieka. Tá je doplnená tiež funkciou ochladenia vodného systému, ktorá nájde svoje využitie hlavne v situácii, kedy sa hneď po použití parnej trysky chystáte opäť vrhnúť na proces prípravy kávy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Eta
Vstavaný displej Nie
Kapacita v šálkach 2 Kus
Objem vodného zásobníka 2700 ml
Maximálny prevádzkový tlak 20 bar
Spôsob prípravy peny parná tryska
Typ kávovaru Espresso - pákové
Vstavaný mlynček Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 5181 90000 Artista Pro

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené