Eta 6449 90000 Moneto


Odoberateľný ručný vysávač: Áno, Prevádzková doba: 55 min., Systém napájania: AKU,


Cena 109,00 €

2,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Užite si vysávanie bez káblov s tyčovým vysávačom Eta 6449 90000 Moneto. Vďaka bezdrôtovej prevádzke a 21,6V Li-Ion akumulátoru môžete hodiť starosti s prívodným káblom za hlavu a užiť si neobmedzený pohyb kamkoľvek práve potrebujete. Tyčový vysávač Eta Moneto s výdržou až 55 minút hravo zvládne každodenné upratovanie. Po dokončení upratovania ho môžete odložiť do praktického nabíjacieho stojanu, kde mu úplné nabitie trvá maximálne 6 hodín. Vďaka dvom úrovniam sacieho výkonu sa vysávač prispôsobí každému povrchu. Cyklónový filtračný systém vysávanie ešte zefektívni a nečistoty sa zbierajú do nádoby o objeme 0,55 l. Eta Moneto padne do každej domácnosti. Má moderný a elegantný dizajn, jednoducho sa ovláda a ľahko sa udržuje. Vďaka ergonomickej rukoväti je manipulácia s vysávačom pohodlná, v prípade potreby ho môžete sklopiť a vysávač uložiť do skrine.

Eta 6449 90000  Moneto

  • Doba prevádzky 55 min
  • Hlučnosť 80 dB
  • Objem prachového vrecka alebo nádoby 0.55 l
  • Zdroj energie akumulátorový (Li-On)
  • Bezsáčkový
  • Osvetlenie na hubici 

Voľnosť pohybu

Užite si vysávanie bez káblov s tyčovým vysávačom Eta Moneto. Vďaka bezdrôtovej prevádzke a 21,6V Li-Ion akumulátoru môžete hodiť starosti s prívodným káblom za hlavu a užiť si neobmedzený pohyb kamkoľvek práve potrebujete. Tyčový vysávač Eta Moneto s výdržou až 55 minút hravo zvládne každodenné upratovanie. Po dokončení upratovania ho môžete odložiť do praktického nabíjacieho stojanu, kde mu úplné nabitie trvá maximálne 6 hodínSvetelná kontrolka na prednej strane vysávača vás upozorní na prebiehajúce nabíjanie a počas vysávania vás informuje o zostávajúcej kapacite akumulátora.

Bohato vybavený

Vďaka dvom úrovniam sacieho výkonu sa vysávač prispôsobí každému povrchu. Na koberce určite využijete silnejší výkon, na drevené podlahy bude efektívnejší ten nižší. Cyklónový filtračný systém vysávanie ešte zefektívni a nečistoty sa zbierajú do nádoby o objeme 0,55 l

Príslušenstvo

V balení nájdete okrem samotného vysávača aj užitočné príslušenstvoRotačnú parketovú hubicu využijete špeciálne na vysávanie tvrdých podláh, ako je linoleum, plávajúce podlahy či dlažby. Štrbinová hubica vám pomôže s vysávaním ťažko prístupných miest. Uľahčí vám tak upratovanie za radiátorom alebo za nábytkom. Okrem výmenných hubíc tu nechýba ani kefka na šetrné vysávanie prachu z obrazov či nábytku. Súčasťou balenia je tiež nabíjacia základňa, ktorú môžete využiť aj na uloženie kompletného príslušenstva.

Praktický a skladný

Eta Moneto padne do každej domácnosti. Má moderný a elegantný dizajn, jednoducho sa ovláda a ľahko sa udržuje. Vďaka ergonomickej rukoväti je manipulácia s vysávačom pohodlná, v prípade potreby ho môžete sklopiť a vysávač uložiť do skrine.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Odoberateľný ručný vysávač Áno
Prevádzková doba 55 min.
Systém napájania AKU

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Eta 6449 90000 Moneto

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené