Evolveo EasyPhone EG červený


Mobil, 2,4" displej, Rozlíšenie: 640x480", Interné úložisko: 32 MB, Slot pre pamäťovú kartu, 32 MB RAM, Bluetooth, 0,3 Mpx hlavný fotoaparát, 900 mAh batéria, micro sim. Viac info

Farba


Cena 39,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 40,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,80 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mobilný telefón Evolveo EasyPhone EG zaujme svojou SOS funkciou, slotom pre pamäťové karty či praktickou nabíjacou stanicou.

Ľahko ovládateľný

Evolveo EasyPhone EG je ľahko ovládateľný elegantný tlačidlový mobil s 2,4“ displejom a odolným kovovým predným panelom. Jednotlivé tlačidlá klávesnice sú oddelené, čo uľahčí písanie SMS správ a zadávanie telefónnych čísiel. Nabíjacia stanica umožní po stlačení tlačidla spustiť vyzváňanie na telefóne, vďaka čomu ho ľahko nájdete.

SOS lokátor

Na zadnej strane telefónu sa nachádza SOS tlačidlo, ktoré po stlačení odošle na predvolené čísla núdzovú správu s informáciou o približnej polohe. Polohu je možné získať aj zaslaním SMS z iného telefónu. Presnosť určenia polohy je závislá od hustoty pokrytia GSM siete - v mestách je presnosť vyššia.

Fotokontakty

Funkcia fotokontakty umožní jednoduché volanie a ľahkú identifikáciu volajúceho. Ponuku zobrazíte stlačením jedného tlačidla. Môžete si doplniť fotografiu k 8 vybraným kontaktom. Pre ďalších osem kontaktov je možné priradiť tlačidlá rýchlej voľby 2-9.

FM rádio

Vstavané FM rádioautomatické ladenie staníc. Vďaka integrovanej anténe nie je potrebné pripájať slúchadlá. Rádio sa dá počúvať aj na pozadí a popri tom môžete písať SMS alebo prezerať obrázky. Pri prichádzajúcom hovore sa rádio automaticky stlmí a po ukončení hovoru sa opäť spustí.

Ďalšie funkcie

Vstavanú batériu s kapacitou 900 mAh môžete nabíjať pomocou kábla s USB-C konektorom. Hudobný prehrávač umožňuje prehrávať skladby uložené na microSDHC karte. Telefón obsahuje aj VGA fotoaparát, prehliadač obrázkov, videoprehrávač, kalendár, budík, stopky, kalkulačku a lupu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 2.4 "
3G Nie
Rozlíšenie displeja (px) 640x480
Kapacita 32 MB
Typ telefónu Klasický
Operačná pamäť RAM 32 MB

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Evolveo EasyPhone EG červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami