Evolveo EasyPhone XD biely


Uhlopriečka ("): 2.3 ", 3G: Nie, Rozlíšenie displeja (px): 320x240, Typ telefónu: Klasický,

Farba


Cena 37,90 €

0,76 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mobilný telefón EVOLVEO EasyPhone XD v bielej farbe disponuje farebným 2,3'' displejom s rozlíšením 320 x 240 pixelov. Jednoduché ovládanie a prehľadné menu. Podpora Bluetooth a MMS správ. 3 tlačidlá pre obľúbené kontakty a tlačidlo pre fotoaparát a SOS tlačidlo. Štyri užívateľské profily. Rýchle zamknutie klávesnice pomocou tlačidla na pravej strane. Vnútorná pamäť s možnosťou rozšírenia pomocou microSDHC karty. Praktický stojan pre nabitie telefónu. Li-ion batéria s kapacitou 1000 mAh umožní nepretržité volanie až po dobu 4 hodín. Oddelené tlačidlá pre lepšiu manipuláciu a písanie. Reproduktor pre hlasnejšie hands-free. Vhodný pre seniorov.

Biele prevedenie

Mobilný telefón EVOLVEO EasyPhone XD v elegantnom tele s čistým dizajnom poteší každého milovníka tradičných tlačidlových telefónov. Krásne biele prevedenie sa bude vynímať všade a vy tak budete vždy vedieť, kde sa nachádza váš telefón. Tenké telo telefónu dobre padne do ruky, vďaka čomu môžete pohodlne telefonovať až 4 hodiny (pohotovostná doba až 300 hodín). Telefón si môžete položiť do nabíjacieho stojana bielej farby, ktorý zariadenie dobije a pripraví ho na ďalšie použitie. 

Jednoduché ovládanie

EVOLVEO EasyPhone XD je telefón navrhnutý pre seniorov a ľudí, ktorí majú radi jednoduché ovládanie. Vďaka veľkému 2,3 palcovému a farebnému displeju bude čítanie a prezeranie SMS a MMS správ alebo hľadanie kontaktov oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Klávesnica telefónu má oddelené tlačidlá, čo oceníte najmä pri ukladaní telefonických kontaktov (uloženie až 9 obľúbených kontaktov) alebo pri písaní. Pre väčšiu prehľadnosť si môžete k číslam priradiť aj fotografie, aby ste hneď spoznali volajúceho. 

Špeciálne tlačidlá

Mobilný telefón disponuje špeciálnymi tlačidlami, ktoré ešte viac uľahčia používanie zaradenia. Nad klávesnicou sa nachádzajú 3 tlačidlá s označením M1, M2, M3 slúžiace pre uloženie vašich obľúbených kontaktovať. Vedľa tlačidiel sa nachádza aj tlačidlo pre spustenie fotoaparátu. V prípade potreby je k dispozícii aj SOS tlačidlo nachádzajúce sa na zadnej strane telefónu. Po stlačení tohto tlačidla sa začnú vytáčať predvolené čísla alebo sa pošle núdzová správa. 

FM rádio 

Zapnite si svoju obľúbenú rozhlasovú stanicu aj pomocou vášho telefónu. FM rádio už nemusíte pracne hľadať v Menu ponuke. Stačí len stlačiť tlačidlo na strane telefónu a rádio máte k dispozícii. K naladeniu staníc využite automatické ladenie. Mobilný telefón má zabudovaný kvalitný reproduktor, takže zvuk budete počuť naozaj dobre. Rovnako môžete výkonný reproduktor využiť aj pri hands-free telefonovaní. Rádio môžete počúvať aj bez pripojenia slúchadiel. Spestrite si cestovanie alebo voľný čas počúvaním rádia.

Baterka

Mobilný telefón disponuje praktickou baterkou, ktorá vám pomôže pri zhoršených svetelných podmienkach alebo pri hľadaní spadnutých vecí. Baterka sa zapína aj vypína veľmi jednoducho. Bok telefónu má špeciálne tlačidlo, ktoré stačí len zatlačiť. Výhodou je, že svetlo môžete využívať kedykoľvek aj keď je telefón vypnutý. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 2.3 "
3G Nie
Rozlíšenie displeja (px) 320x240
Typ telefónu Klasický

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Evolveo EasyPhone XD biely

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené