Evolveo Fighter F1 čierny

Cena:
29,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtový gamepad Evolveo Fighter F1 v čiernom prevedení je kompatibilný s PC, Android telefóny, Android boxom a tiež s hernou konzolou PS3. Disponuje vstavaným 32bitovým MCU čipom, ktorý zaisťuje skvelú odozvu a citlivosť. Klasické usporiadanie tlačidiel s dvojicou joystickov a osemsmerným D-padom v kombinácii so skvelou ergonómiou vám umožní pohodlné hranie. Pre lepší pôžitok z hry je ovládač vybavený dvojicou vibračných motorčekov. Gamepad možno pripojiť prostredníctvom USB cez 2,4 GHz prijímač, Bluetooth alebo cez USB kábel. Napájanie zabezpečuje Li-ion akumulátor s kapacitou 600 mAh, V balení sa nachádza aj odnímateľný klip, do ktorého je možno pripevniť smartfón.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Široké využitie

Evolveo Fighter F1 je univerzálnym herným príslušenstvom, ktoré vám poskytne maximálnu kontrolu nad každou akciou a tiež pohodlné hranie na niekoľkých platformách. Ovládač je možné pripojiť k hernej konzoli Play Statiton 3, k telefónom s operačným systémom Android, Android boxom a tiež k počítačom s operačným systémom Windows. Ovládač je možné pripojiť bezdrôtovo prostredníctvom Bluetooth alebo cez USB pomocou 2,4 GHz prijímača. Ďalšou možnosťou pripojenia je USB kábel. V balení s gamepadom sa nachádza aj klip na uchytenie smartfónu.

Perfektná ergonómia

Gamepad Evolveo Fighter F1 má klasické usporiadanie tlačidiel a joystickov, takže bude hranie pohodlné a maximálne vás vtiahne do akcie. Joysticky sú navyše veľmi presné a citlivé, majú pogumovaný povrch, takže nehrozí riziko skĺznutia prsta. Nechýba ani osemsmerný D-pad. Gamepad vyniká tiež ergonomickým prevedením, ktoré umožní pohodlný a istý úchop. Pre ešte lepší pocit z hry je vybavený dvojicou vibračných motorov.

Vstavaný čip

Aby ste boli vždy presní a rýchli v každej akcii, je tento gamepad vybavený vlastným 32-bitový čipom, ktorý zaistí nízku odozvu a vynikajúcu presnosť. S týmto gamepadom si tak užijete hranie takmer akékoľvek hry na niekoľkých herných platformách.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Výdrž batérie: 7 hod.
Pre zariadenia: PC, PlayStation 3
Pre operačný systém: Windows, Android

Ďalšie vlastnosti

Značka: Evolveo
Pre zariadenia: PC, PlayStation 3

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 200 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 200 g
Hrúbka: 61 mm

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Výdrž batérie: 7 hod.

Operačný systém

Pre operačný systém: Windows, Android

Ďalšie parametre

Vybračná odozva: Áno

Ostatné

Kód produktu: GFR-F1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore