Evolveo Xany 2v1


Úroveň zisku antény: 43 dB, Podporované pásma: DAB, VHF, DVB-T, UHF, Umiestnenie antény: vonkajšia, izbová, Vzdialenosť od TV vysielača: 80 km,


Cena 37,90 €

0,76 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Aktívna anténa Evolveo Xany 2v1 v bielom prevedení disponuje možnosťou umiestnenia nielen vo vonkajších ale aj vo vnútorných priestoroch a vďaka svojmu kompaktnému elegantnému dizajnu sa stane nerušivým elementom vo vašej domácnosti. Je určená pre príjem digitálneho vysielania DVB-T2, ktoré si vychutnáte v HD kvalite. V balení sa nachádza stojan pre použitie antény v miestnosti a držiak pre vonkajšie upevnenie.

Spôsob uchytenia

Anténu je možné uchytiť tromi rôznymi spôsobmi. Prvý spôsob uchytenia je najlepšia v oblastiach so slabým pokrytím, ide totiž o klasické uchytenie na tyči napríklad na streche domu, pri ktorom je možné docieliť najlepší príjem signálu. Ďalší spôsob uchytenia je napríklad na balkón, pokiaľ nie je možné uchytenie antény na strechu. Vďaka skrutkám, ktoré sú súčasťou balenia, je možné anténu tiež uchytiť na stenu. Posledným spôsobom je použitie antény ako izbovej – v balení nájdete aj stojan pre ľahké umiestnenie napríklad vedľa televízora.

Graf účinnosti a priestorového zisku

UHF VSWR graf zobrazuje účinnosť antény v pásme UHF. Koeficient rovný 1 znamená premenu všetkých elektromagnetických vĺn na elektrický signál. S grafom UHF Polar je možné pozorovať oblasti priestoru antény s najlepším ziskom. Táto anténa je smerová, to znamená najlepší príjem signálu v prípade natočenia antény k vysielaču. 

Všetko potrebné k montáži

Anténa obsahuje bohaté príslušenstvo vrátane napríklad 10m koaxiálneho kábla alebo redukcie IEC female/F male pre zapojenie do set-top boxu. Súčasťou balenia je aj zosilňovač s možnosťou úpravy úrovne dBi. Nechýba ani stojan pre umiestnenie v interiéri. 

Technické parametre 

  • Zisk: 43 dBi 

  • LTE filter 

  • VHF: 88-230MHz (T-DAB a DVB-T2) 

  • UHF 470-790 MHz (DVB-T2) 

  • Napájanie DC 12 V 

  • Konektor IEC male 

  • Veľkosť: 320 x 120 x 90 mm

  • Obsah balenia: anténa, zosilňovač, držiak, stojan, adaptér 230 V, kábel 8 + 2 m, redukcia IEC female/F male, návod

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Úroveň zisku antény 43 dB
Podporované pásma DAB, VHF, DVB-T, UHF
Umiestnenie antény vonkajšia, izbová
Vzdialenosť od TV vysielača 80 km

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Evolveo Xany 2v1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené