Fallout 76 - PC hra

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 49,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

POPIS PRODUKTU

Online RPG hra Fallout 76 pre PC je dodávaná v podobe kartičky s aktivačným kódom. Dej sa odohráva 25 rokov po dopade bômb. Hrať môžete samostatne alebo spolupracovať s ostatnými hráčmi. Post-nukleárny svet je zasadený do prostredia Západnej Virgínie, ktorá disponuje 6 odlišnými oblasťami. Každý región sa vyznačuje rôznymi rizikami aj odmenami. Hra v anglickom jazyku ponúka inovatívnu konštrukčnú a montážnu mobilnú platformu (C.A.M.P). Tá vám poskytne prístrešie, zásoby aj bezpečnosť. Vo vytvorenom tábore môžete zriadiť obchod a vymieňať získané predmety.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 60 %
Popis produktu

Prostredie

Post-nukleárny svet je zasadený do prostredia Západnej Virgínie. Tá ponúka 6 odlišných oblastí. Každý región má svoje riziká aj odmeny. Medzi objavenými miestami sa môžete za poplatok rýchlo premiestňovať. Jeho výška závisí od vzdialenosti aj od skúsenostnej úrovne hráča. Cestovanie do tábora, krytu a k vašim tímovým spoluhráčom je zadarmo. 

Spolupráca

Hru môžete hrať samostatne alebo spolupracovať s ostatnými hráčmi. S nimi budete komunikovať pomocou hlasu alebo cez emoty ikony. Spoluhráči vám pomôžu pri prehľadávaní sveta aj so zabíjaním nepriateľov. Pri týchto činnostiach, okrem surovín potrebných na prežitie, môžete nájsť aj časti odpaľovacieho kódu. Po jeho skompletizovaní získate prístup k najvyššej zbrani – jadrovým strelám. Tie vám pomôžu vyhladiť nepriateľské tímy. Navyše na takto zničenom území sa nachádzajú vzácne a cenné zdroje, ktoré využijete pri vylepšovaní vášho tábora aj zbraní.

Stavba tábora

Prežitie v pustine vám uľahčí inovatívna konštrukčná a montážna platforma (C.A.M.P). Tá poskytne prístrešok, zásoby aj bezpečnosť. Vo vašom vybudovanom tábore môžete zriadiť obchod, v ktorom budete vymieňať predmety s ostatnými. Musíte byť však opatrný v tom, koho si k sebe pozvete, lebo niektorí hráči nebudú priateľskí a môžu vás okradnúť. 

Prežitie

Ak chcete v tomto nehostinnom svete prežiť, musíte sa o seba a vaše vybavenie náležite starať. Každá položka, ktorú so sebou nesiete, má svoju hmotnosť. Preto sa pri každom nájdenom predmete musíte rozhodnúť, či ho potrebujete alebo nie. Používané nástroje a zbrane podliehajú opotrebeniu, čo znamená, že ich budete pravidelne opravovať. 

Vylepšovanie postavy

Na začiatku hry si vytvoríte postavu. Na výber budete mať z množstva úprav. Schopnosti postavy vylepšujete pomocou systému S.P.E.C.I.A.L. Ten je rozdelený do šiestich kategórii (sila, vnímanie, vytrvalosť, charizma, inteligencia, obratnosť a šťastie). Hneď ako opustíte bunker získate prístup do Atómového obchodu. V ňou za Atómy nakúpite nové oblečenie alebo vizuálne vylepšenia na vaše zbrane. Atómy na nákupy v tomto obchode dostanete za splnenie výziev. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: Kód/Voucher
Platforma: PC
Typ hry: RPG
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bethesda s
Médium: Kód/Voucher
Platforma: PC
Typ hry: RPG
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie, Vulgárnosti, Sex, Drogy
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

Online služba: Bethesda.net
VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: 5055856420613

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore