5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Akčná FPS hra Far Cry 6 je na platformu Xbox One a Xbox Series X. Príbeh hry vás zavedie na fiktívny ostrov nazývaný Yara, ktorý je inšpirovaný prostredím Kuby. Vašou postavou bude Dani Rojas, pričom si môžete zvoliť charakter muža alebo ženy. Vašim cieľom je bojovať za zlepšenie ekonomickej krízy a nádejnú slobodu, ktoré sú utláčané diktatúrou Antona Castilla a jeho syna Diega. Tešiť sa môžete na neustálu akciu, napätie, krásne grafické spracovanie a nové spôsoby boja, ktorým sa budete musieť prispôsobiť pokiaľ chcete prežiť a zvíťaziť. Okrem klasického režimu kampane sa ponúka online kooperácia pre 2 hráčov.

 

Bojujte za slobodu

Hra Far Cry 6 je ďalším pokračovaním legendárnej hernej série plnej napätia, akcie a skvelého príbehu. Tentokrát sa bude dej odohrávať na fiktívnom ostrove Yara, ktorý je inšpirovaný prostredím Kuby. Vy, ako postava Dani Rojas, budete mať jedinú úlohu – postaviť sa krutému diktátorskému režimu, bojovať za slobodu a lepší život pre ľudí.

Spojte sa a veďte odboj

Ostrov je rozdelený na skupinky ľudí, ktorí žijú vlastné životy, no každý z nich túži po jednom. Po spravodlivosti a slobode. Zatiaľ, čo tí, ktorí sa ukrývajú a žijú v strachu, druhí si užívajú bohatý a spokojný život pod ochranou diktátora Antona Castilla a jeho syna Diega. Ľudia môžu držať s vami a pomôcť vám v tomto ťažkom boji za víťazstvom. Je len na vás, ako to dopadne.

Z divočiny do veľkých miest

Ak ste hrali predošlé diely Far Cry, tam sa dej odohrával väčšinou v ostrovnej divočine. Tentokrát zažijete akciu z pohľadu prvej osoby aj v podaní prestrelky v hlavnom meste Esperanza, ktoré je plné veľkých budov a nebezpečných uličiek.

Buďte o krok vpred

V hre si budete môcť vyrábať a vylepšovať zbrane. Môžete tak získať výhodu oproti nepriateľovi, vďaka čomu môžete zvíťaziť. Taktika boja a útoku je len na vás

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Xbox Series X
Typ hry FPS, Akčné
Vekové obmedzenie 18+

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Far Cry 6 - Xbox One/Series X hra

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Marek

3. 12. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Kto má rád Farcry nebude sklamaný

.