Fibaro stmievač 2 250W (FGD-212)


Stmievací modul, Oblasť využitia: Osvetlenie, Napájanie: 230 V, Typ SMART produktu: doplnok, Technológia: Z-wave, Z-Wave Plus. Viac info


Cena 64,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,30 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Stmievací modul Fibaro FGD-212 v čiernej farbe sa postará o intenzitu osvetlenia vo vašej domácnosti. Umožní ovládať a stmievať vaše svetlá pre všetky typy zdrojov svetla. Inštaluje sa do existujúcich svetelných vypínačov. Vďaka kompaktným rozmerom sa zmestí do štandardných elektrických škatuliek. Pracuje na rozhraní Z-Wave a Z-Wave Plus.

Kompaktná veľkosť s množstvom funkcií

Napriek svojej malej veľkosti kombinuje Fibaro stmievač veľa praktických prvkov do jedného.

Malé rozmery

Starostlivo navrhnutý ako malý stmievač, ktorý je možné inštalovať vo väčšine štandardných elektronických boxov so širokou škálou spínačov. Fibaro stmievač nainštalujete do elektrickej krabice . Nie je potrebné meniť káble, takže ich môžete nainštalovať sami alebo pomocou profesionálov. Môže byť použitý ako stmievač alebo prepínač v 2-vodičových a 3-vodičových inštaláciách.

Inteligentne deteguje typ žiarovky

Použitím unikátnych algoritmov rozptyľuje svetelný tlmič typ použitej žiarovky a kalibruje ho tak, že zvolí optimálnu hodnotu. Týmto spôsobom viete, že máte dostatok svetla a zároveň je veľmi energeticky účinný. V závislosti od času roka, dňa a toho, čo robíte, potrebujete správnu intenzitu svetla. Keď čítate vašu obľúbenú knihu vo večerných hodinách, vyberte si jemnejšiu úroveň svetla, aby ste sa pripravili na spánok.

Merač energie

Fibaro stmievač umožní meranie energie vo vašej domácnosti.  Spotreba energie zobrazená na v grafoch zaistí efektívny spôsob ako zistiť najefektívnejšie využívanie svetiel a súčasné znižovanie nákladov na energie.

Ovládajte osvetlenie odkiaľkoľvek

Stáva sa to všetkým – idete do práce alebo na prázdniny a nemôžete si spomenúť, či ste vypli všetky svetlá v dome. Teraz sa už nemusíte starať. Vypnite všetky svetlá vzdialene pomocou aplikácie Fibaro. Konfigurujte stmievač Fibaro, aby ste jemne osvetlili cestu uprostred noci bez toho, aby vás niekto prekvapil. Môžete naprogramovať aj scény, ktoré vám uľahčia každodenný život. Či už robíte každodenné aktivity v domácnosti alebo oddychujete na gauči, používajte váš hlas na ovládanie svetiel.

Čo je Z-Wave ?

Pripojenie Z-Wave predstavuje bezdrôtovoú technológiu špecificky vyvinutú pre inteligentné riešenie ovládania domácnosti, domov a bytov. Zaistí komunikáciu medzi rozličnými bežnými elektronickými zariadeniami v domácnosti, ich vzdialenú kontrolu a ovládanie. K dispozícii ponúka ovládanie prostredníctvom PC, tabletu alebo mobilného telefónu s pripojením na internet a aplikáciou Fibaro, diaľkovým alebo nástenným ovládačom. Mozgom a centálnym riadením komunikácie medzi zariadeniami je Z-Wave riadiaca jednotka (Controller).

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Technológia Z-wave, Z-Wave Plus
Typ SMART produktu doplnok
Oblasť využitia Osvetlenie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Fibaro stmievač 2 250W (FGD-212)

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami