Fibaro stmievač 2 250W (FGD-212)

Cena:
64,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,30 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Stmievací modul Fibaro FGD-212 v čiernej farbe sa postará o intenzitu osvetlenia vo vašej domácnosti. Umožní ovládať a stmievať vaše svetlá pre všetky typy zdrojov svetla. Inštaluje sa do existujúcich svetelných vypínačov. Vďaka kompaktným rozmerom sa zmestí do štandardných elektrických škatuliek. Pracuje na rozhraní Z-Wave a Z-Wave Plus.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Kompaktná veľkosť s množstvom funkcií

Napriek svojej malej veľkosti kombinuje Fibaro stmievač veľa praktických prvkov do jedného.

Malé rozmery

Starostlivo navrhnutý ako malý stmievač, ktorý je možné inštalovať vo väčšine štandardných elektronických boxov so širokou škálou spínačov. Fibaro stmievač nainštalujete do elektrickej krabice . Nie je potrebné meniť káble, takže ich môžete nainštalovať sami alebo pomocou profesionálov. Môže byť použitý ako stmievač alebo prepínač v 2-vodičových a 3-vodičových inštaláciách.

Inteligentne deteguje typ žiarovky

Použitím unikátnych algoritmov rozptyľuje svetelný tlmič typ použitej žiarovky a kalibruje ho tak, že zvolí optimálnu hodnotu. Týmto spôsobom viete, že máte dostatok svetla a zároveň je veľmi energeticky účinný. V závislosti od času roka, dňa a toho, čo robíte, potrebujete správnu intenzitu svetla. Keď čítate vašu obľúbenú knihu vo večerných hodinách, vyberte si jemnejšiu úroveň svetla, aby ste sa pripravili na spánok.

Merač energie

Fibaro stmievač umožní meranie energie vo vašej domácnosti.  Spotreba energie zobrazená na v grafoch zaistí efektívny spôsob ako zistiť najefektívnejšie využívanie svetiel a súčasné znižovanie nákladov na energie.

Ovládajte osvetlenie odkiaľkoľvek

Stáva sa to všetkým – idete do práce alebo na prázdniny a nemôžete si spomenúť, či ste vypli všetky svetlá v dome. Teraz sa už nemusíte starať. Vypnite všetky svetlá vzdialene pomocou aplikácie Fibaro. Konfigurujte stmievač Fibaro, aby ste jemne osvetlili cestu uprostred noci bez toho, aby vás niekto prekvapil. Môžete naprogramovať aj scény, ktoré vám uľahčia každodenný život. Či už robíte každodenné aktivity v domácnosti alebo oddychujete na gauči, používajte váš hlas na ovládanie svetiel.

Čo je Z-Wave ?

Pripojenie Z-Wave predstavuje bezdrôtovoú technológiu špecificky vyvinutú pre inteligentné riešenie ovládania domácnosti, domov a bytov. Zaistí komunikáciu medzi rozličnými bežnými elektronickými zariadeniami v domácnosti, ich vzdialenú kontrolu a ovládanie. K dispozícii ponúka ovládanie prostredníctvom PC, tabletu alebo mobilného telefónu s pripojením na internet a aplikáciou Fibaro, diaľkovým alebo nástenným ovládačom. Mozgom a centálnym riadením komunikácie medzi zariadeniami je Z-Wave riadiaca jednotka (Controller).

Pripojené súbory

Fibaro FGD-212_manual [*.pdf, 682.13 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Technológia: Z-wave, Z-Wave Plus
Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: Osvetlenie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fibaro
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 3,83 cm
Hmotnosť: 30 g
Výška: 2,03 cm
Hĺbka: 4,25 cm

Obsah balenia

Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Ďalšie parametre

Technológia: Z-wave, Z-Wave Plus
Typ SMART produktu: doplnok
Oblasť využitia: Osvetlenie

Ostatné

Kód produktu: FGD-212

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore