Fibaro Home Center 3 riadiaca jednotka

Cena:
599,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Fibaro Home Center 3 je najpokrokovejšou jednotkou na správu inteligentných domácností na svete. Moderné a spoľahlivé zariadenie, ktoré vám umožní jednoduchým spôsobom ovládať všetky funkcie inteligentného domu - jednoduchým stlačením tlačidla, gesta alebo slova oživí váš inteligentný domov. S Fibaro Home Center 3 môžete ľahko integrovať vašu jednotku s mnohými populárnymi značkami. Oproti modelu Home Center 2 má táto riadiaca jednotka 1.3x rýchlejší procesor, 2x viac pamäte RAM, a o 50 % lepší dosah.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

Najpokročilejšia inteligentná jednotka Fibaro Home Center 3

Riadiaca jednotka je kľúčovým prvkom inteligentného systému. Riadiaca jednotka je jadrom automatizačného systému, ktorý zaisťuje, že všetky zariadenia pracujú podľa potreby. Nová riadiaca jednotka Fibaro je najvýkonnejším zariadením na trhu. Je omnoho rýchlejšia, bezpečnejšia a zložitejšia ako predchádzajúca verzia. Teraz podporuje nielen protokol Z-Wave, ale aj protokoly Nice, ZigBee a Wi-Fi. Výkon Fibaro Home Center 3 pochádza z účinných a vysokokvalitných komponentov, ktoré pomáhajú užívateľovi dosiahnuť špičkový výkon. Tento prístup umožňuje spoločnosti Fibaro vyrábať a vyvíjať hardvér v súlade s filozofiou minimalizovania uhlíkovej stopy.

Všetko v jednej krabičke

Home Center 3 funguje ako riadiaca jednotka, ktorá prevádzkuje zariadenia Fibaro v kombinácii s hardvérom založeným na protokole Z-Wave alebo dokonca 100 zariadení Nice. Ak vám nebudú postačovať Z-Wave a Nice zariadenia, Home Center 3 je tiež pripravený pre ZigBee, takže používatelia budú môcť štandardne integrovať hardvér pomocou tohto protokolu. Výkonné komponenty a čipy sú navrhnuté na príjem aktualizácií softvéru, ktoré sprístupňujú nové funkcie. Ethernetový port a Wi-Fi poskytli jednotke rôzne sieťové pripojenia a širší dosah ako kedykoľvek predtým, takže ich možno umiestniť kdekoľvek v dome. Od tejto chvíle hovoríme o najpokrokovejšej bráne inteligentných domov na trhu, ktorá je pripravená na vývoj funkcií. Home Center 3 je bodom obratu pre celé inteligentné domáce prostredie.

Nielen funkcie, ale aj elegantný vzhľad

Vďaka úplnému povedomiu o trhu sa jednotka Home Center 3 zmenila na absolútne najlepší estetický zážitok. Opäť nejde iba o vzhľad, ale aj o pocit. Elegantný tvar Home Center 3 je výsledkom výberu farieb, harmonického spojenia čiernej a medenej. Vonkajší kryt je na dotyk jemný a nezanecháva žiadne odtlačky prstov na jej povrchu. Dôvtipný dizajn umožňuje prístroju stáť doslova kdekoľvek, pretože nenarúša okolie. To znamená, že riadiaca jednotka môže stáť vedľa iného zariadenia a prispôsobiť sa aktuálnemu dizajnu interiéru.

10 rokov skúseností a vývoja inteligentnej automatizácie domácnosti

Vývoj nových zariadení znamená pre spoločnosť Fibaro veľa - používateľské skúsenosti nám umožňujú poskytovať funkcie, ktoré zákazníci v dnešnej dobe skutočne požadujú. Riadiaca jednotka má teraz zabudované antény optimálne nakonfigurované na rozšírenie dosahu, nevyžaduje káblové pripojenie k routeru - pripojenie Wi-Fi uľahčuje pripojenie, intuitívny sprievodca nastavením systému uľahčuje povolenie viac užitočných funkcií. Rovnako ako mnoho inteligentných zariadení uvádzaných na trh renomovanými výrobcami, aj Fibaro bude podporovať používateľov Home Center 3 štandardizovanými aktualizáciami.

Bezpečnosť na prvom mieste

Bezpečnosť a stabilita inteligentnej domácnosti bola pre spoločnosť Fibaro vždy hlavným záujmom. Preto spoločnosť začala spolupracovať so svetovými bezpečnostnými lídrami, ako je napríklad Kaspersky, s cieľom poskytovať prvotriednu ochranu a bezpečnosť pred narastajúcimi hackerskými aktivitami zameranými na inteligentné domácnosti. Šifrovaný prenos dát je prvým prostriedkom na ochranu lokálnych aj externých pripojení. Použitím vhodných a vysokokvalitných komponentov môže zariadenie pracovať lokálne bez prístupu k internetu a Cloudu, či poskytovať kľúčové funkcie doma. Z tohto dôvodu nehrozí riziko deaktivácie poplachového systému, ak pripojenie na internet nefunguje jednoducho preto, že poskytovateľ vykonáva údržbárske práce. Bezpečnosť pochádza zo zálohovania systému v zariadení a Cloudu, Daemon-a, ktorý monitoruje zdravie systému a štvorjadrového procesora a 2 GB pamäte. V porovnaní s inými zariadeniami na trhu je táto domáca riadiaca jednotka podstatne rýchlejšia a môže vykonávať viacero úloh súčasne. V priebehu celého procesu vývoja je konečným cieľom dosiahnutie dokonalej synergie medzi hardvérom a softvérom. Fibaro Home Center 3 získalo VDE, nezávislú výskumnú jednotku zaručujúcu elektrickú bezpečnosť: certifikát CB a typovú skúšku EU Certificate.

Jednoduchá inštalácia pre začiatočníkov a odborníkov

Riadiaca jednotka poskytne intuitívny proces nastavenia, ktorý užívateľa krok za krokom prevedie inštaláciou systému. Sprievodca inštaláciou obsahuje základné parametre automatizácie a sadu vynaliezavých funkcií, ktoré riešia rôzne potreby používateľov (scenáre automatizácie). Toto je najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť inteligentnú domácu automatizáciu Fibaro. Skúsenejší používatelia a odborníci ocenia stovky kľúčových funkcií, ktoré pomohli vytvoriť zdieľaním svojich vlastných skúseností s odborníkmi Fibaro, vrátane možnosti prispôsobenia automatizácie pomocou nástrojov, ako sú blokové scény, LUA event-y alebo Quick Apps (rýchle aplikácie).

Stabilita a jedinečný výkon

1.3x rýchlejší procesor ako Home Center 2

 • Home Center 3 - 4x 1,2 GHz
 • Home Center 2 - 2x 1,8 GHz

2x viac RAM pamäte ako Home Center 2

 • Home Center 3 - 2 GB
 • Home Center 2 - 1 GB

50 % väčší dosah ako Home Center 2

 • Home Center 3 - až do 150 m
 • Home Center 2 - až do 100 m

Všetko na jednom mieste

Nový proces konfigurácie je omnoho jednoduchší a rýchlejší. Inteligentný domáci systém, ktorý je prispôsobený potrebám, je pripravený na použitie za pár minút. Všetky zariadenia pripojené k systému sú teraz k dispozícii na jednej obrazovke. Aby sa skrátil čas potrebný na vytvorenie systému Fibaro, inštalátor ich priraďuje miestnostiam, zmenám ikon a parametrov na jednej obrazovke. Už žiadne skákanie medzi niekoľkými kartami alebo stránkami.

Nastavenia profilov

Prispôsobené profily je súbor nastavení, ktoré prispôsobia váš domov tak, ako chcete. Profily automatizácie sú akcie na jedno kliknutie na správu inteligentných domácich scenárov. Osoba opúšťajúca dom si môže zvoliť profil neprítomnosti a systém urobí zvyšok, vrátane vypnutia všetkých svetiel, zníženia teploty, zapnutia alarmu alebo zatvorenia žalúzií.

Lepší alarmový panel

Navrhli sme spôsob, ako urobiť intuitívnejší plán pre používateľov. Konfigurácia poplachového systému nebola nikdy rýchlejšia a intuitívnejšia. Všetky alarmy a výstražné zariadenia sú umiestnené na jednom mieste.

Auto ako súčasť vašej inteligentnej domácnosti

Hlasové ovládanie dostupné v aute prináša inteligentnú správu domu priamo do vášho automobilu. Prostredníctvom systémov Android Auto a CarPlay získate plnú kontrolu nad domácimi spotrebičmi na cestách. Zároveň vám umožní pripraviť si domov na návrat alebo zapnúť celý bezpečnostný systém, keď opustíte dom.

Technická špecifikácia Fibaro Home Center 3

 • Procesor: Quad-Core Arm Cortex A53 (1.2 GHz)
 • RAM: 2 GB
 • HDD: 8 GB
 • Napájanie: 12 V DC
 • Rozmery: 220 x 140 x 35 mm
 • Protokol: viacero rádio protokolov s rôznými frekvenciami
 • Z-Wave (500): 868.0 - 868.6 MHz, 869.7 - 870.0 MHz
 • 433 MHz (OOK, FSK, GFSK): 433.54 - 433.92 MHz
 • 868 MHz (OOK, FSK, GFSK): 868.3 - 868.94 MHz
 • ZigBee: 2405 - 2480 MHz
 • Wi-Fi (802.11 b/g/n/ac): 2400 - 2483 MHz, 5150 - 5350 MHz
 • Bluetooth Low Energy: 2402 - 2480 MHz

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ SMART produktu: centrálna jednotka
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fibaro
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 22 cm
Hmotnosť: 350 g
Výška: 3,5 cm
Hĺbka: 14 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: napájací adaptér
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230 V

Dátové úložisko

Použitie: interný

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi, Z-Wave Plus, 868Mhz, ZigBee, 433 MHz
Typ SMART produktu: centrálna jednotka
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti

Ostatné

Kód produktu: FGHC3-001

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore