Popis produktu

Neoprénový obal FitStream je skvelým doplnkom FitStream mixéra a bol navrhnutý tak, aby udržiaval teplotu nápojov. Rovnako chráni mixér pred pádom a poškodením, poškriabaním alebo znehodnotením. Použiteľný je nielen s mixérom, ale aj s fľašou na nápoje. Obal sa výborne nosí v ruke, zmestí sa aj do tašky, či ruksaku. Mixér ani fľaša sa tak nepoškriabe.

Neoprénový obal FitStream

  • Pre mixér FitStream alebo športové aj bežné fľaše s objemom 1 l
  • Vyrobený z neoprénu
  • Udržiava teplotu
  • Vodeodolný
  • Možnosť pripnúť na batoh
  • Jednoduchá údržba

Funkčnosť

Neoprénový obal bol navrhnutý primárne na FitStream mixér, ale dá sa použiť aj pri bežnej, či športovej fľaši. Má objem cca 1 l a vďaka neoprénu, z ktorého je vyrobený, sa z obalu stáva aj funkčný doplnok. Chráni nápoj pred slnečným žiarením, prehrievaním i mrazom,  udržuje teplotu nápojov a je vodeodolný.

Ochrana mixéra

Ak je FitStream mixér nosený na cesty, je vhodné chrániť ho pred poškodením a poškriabaním. Presne na to je určený neoprénový obal, ktorý ochráni mixér pred vonkajšími vplyvmi, ktoré by ho mohli znehodnotiť. Na pláži alebo na cestách sa môže vyšmyknúť, niekde zapadnúť, prípadne sa odrieť. Tomuto sa dá s obalom ľahko predísť.

Praktický i zaujímavý doplnok

Už žiadne fádne a nudné obaly! Práve vďaka rôznym farebným a vzorovaným prevedeniam sa z obalu stáva nielen praktický, ale aj okulahodiaci doplnok. Výborne sa nosí v ruke, ale rovnako sa dá pripnúť na tašku, či ruksak. Na cestách zaberie minimum miesta v batožine, a ak je v pláne využívať ho pri rôznych aktivitách ako je šport, tak je možné vziať ho pokojne aj na paddleboard, do fitnesscentra, na turistiku, či do mesta. 

Jednoduché čistenie a údržba

Obal sa vďaka neoprénovému povrchu ľahko čistí a je tak nenáročný na údržbu. Na tmavých prevedeniach dokonca nie sú vidieť fľaky. Pre úplnú čistotu stačí obal preprať v rukách alebo zvoliť program ručného prania. Počas slnečných dní vyschne na slnku počas pár minút, ale inak tomu nie je ani pri izbovej teplote.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Fitstream
Šľahanie Nie
Hnietenie Nie
Mlynček na mäso Nie
Lis na citrusové plody Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií FitStream NO-Zebra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami