Fixed Icon Dash magnetický držiak na palubnú dosku, čierna

Cena:
10,99 €

Späť na NAY Extra kartu 0,22 €

POPIS PRODUKTU

Univerzálny magnetický držiak Fixed Icon Dash v čiernej farbe udrží aj váš smartfón. Držiak so svojimi kompaktnými rozmermi a tenkým prevedením nebude na palubnej doske zavadzať. Je vybavený šiestimi magnetmi pre spoľahlivý úchop telefónu alebo navigácie. Disponuje aj praktickým držiakom na nabíjací kábel. V balení nájdete všetko potrebné k inštalácii.

Zobraziť celý popis

Popis produktu

Sila magnetu

Držiak Fixed Icon Dash udrží bez problémov váš mobilný telefón alebo navigáciu. Nemusíte sa obávať, že vám telefón skĺzne z držiaka na zem. V držiaku je zabudovaných až 6 silných magnetov, ktoré udržia váš smartfón. Držiak si jednoducho umiestnite na vašu palubnú dosku. Vďaka kompaktným rozmerom nezaberá veľa miesta; jednoduché čierne prevedenie zase splynie s vašou palubnou doskou.

Bez zamotania

Držiak v sebe ukrýva aj praktický držiak, ktorý využijete najmä počas nabíjania. Nabíjací kábel stačí vložiť do držiaku, kde ho budete mať vždy po ruke. Už žiadne zamotané káble. Inštalácia držiaka je veľmi jednoduchá. V balení nájdete všetko čo potrebuje, a to 3M nálepku na nalepenie držiaka, 2x kovový pliešok, káblový organizér aj čistiacu handričku.

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Pre značku: Univerzálne

Ďalšie vlastnosti

Značka: Fixed
Pre značku: Univerzálne

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 10 mm
Výška: 11 mm
Hmotnosť: 0,084 g
Hĺbka: 2,7 mm

Ostatné

Kód produktu: FIXIC-DASH-BK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore