A Plague Tale - Focus Home Interactive PS4

Cena:
37,90 €

Pôvodná cena 39,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,76 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Hra A Plague Tale - Innocence je určená pre herné konzoly Sony PlayStation 4. Nechajte sa vtiahnúť do pútavého príbehu mladej Amicie a jej malého brata Huga na strastipnej ceste najtemnejším obdobím histórie. Prenasledovanie vojakov inkvizície a obklopenie nezadržateľnými záplavami myší sa Amicia a Hugo vzájomne spoznávajú a začínajú si dôverovať. V boji o holý život proti nespočetným nástrahám sa budú snažiť nájsť v tomto brutálnom a nemilosrdnom svete zmysel.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 5 %
Popis produktu

Píše sa rok 1349. Francúzskym kráľovstvom zmieta mor. Amicii a jej mladšieho brata Huga prenasleduje inkvizície. Počas cesty dedinami spustošenými strašnou chorobou budú musieť spojiť sily s ďalšími deťmi a pomocou ohňa a svetla sa vysporiadať so záplavami potkanov. Jedinou pomocou na ich ceste za prežitím lemovanej nevýslovnými hrôzami je im puto spájajúce ich osudy.  Ich dobrodružstvo začína ... a s ním končí obdobie nevinnosti.

AMICIA DE RUNE

Hoci je Amicii ešte len 15 rokov, je po všetkých stránkach silnú ženou. Je nezávislá, zdatná a zbehlá v umení lovu, ktorému ju naučil jej otec. Keď vyrastala, s bratom takmer neprišla do styku. Nebude však trvať dlho a práve ich vzájomné puto im pomôže prežiť.

HUGO DE RUNE

Mladšiemu Hugovi je ešte len päť rokov. Je to krehký chlapec postihnutý neznámou chorobou, kvôli ktorej musel väčšinu svojho života stráviť zavretý vo svojej izbe. O svete vonku má pramalú predstavu, avšak napriek všetkým jeho nástrahám a nebezpečenstvám mu dáva prednosť pred svojím skorším väzením.

Inkvizícia

14. storočia sa vo Francúzsku nesie v znamení chorôb a vojny. Inkvizícia z doposiaľ neznámeho dôvodu prenasleduje deti šľachtickej rodiny de Rune a túži sa zmocniť mladšieho zo súrodencov. Keďže Amicia a Hugo nemajú dosť sily na priamu konfrontáciu so statnými vojakov, musia pri úteku využívať ľsťou a úkrytov.

Krysy

Krysy sa v nezadržitelných prúdoch šíri celým územím Francúzska. Nekontrolovateľné hordy nenásytných hlodavcov si neúprosne razí cestu dedinami zmietaným morom, lúkami a bojovými poliami a neľútostne požierajú všetko živé. Len svetlo ohňa - zdá sa - dokáže mračno tejto hrozby spomaliť.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Focus home interactive
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akčné
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 134 mm
Výška: 172 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 14 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: 3512899121249

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore