Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Konštrukcia

FOREVER DR-400 s odolnou konštrukciou sa vyznačuje veľkými rozmermi, odolným prevodovým stupňom a zosilnenou vrtuľou. Práve tá, chráni samotný dron pred akýmkoľvek mechanickým poškodením a skvelo odolá aj silnejším poveternostným podmienkam. Vďaka tejto pevnej konštrukcii si vychutnáte nielen neobyčajné zábery, ale predovšetkým bezpečný let.

 

Úchvatné zábery

Dron je skvelým výdobytkom tejto doby, vďaka ktorému môžete zachytiť jedinečné zábery priamo zo vtáčej perspektívy. FOREVER DR-400 disponuje vstavanou kamerou s rozlíšením 2 MPx, ktorá zachytí zábery v HD rozlíšení (1080 x 720 pixelov). Vďaka 360° otáčaniustabilizácii obrazu budú všetky vaše zábery kvalitnébez otrasov. V prípade, že vám to nebude stačiť môžete váš obľúbený dron spárovať s okuliarmi VR a vychutnať si tak nezvyčajne krásny zážitok.

 

FPS systém

FOREVER DR-400 je vybavený systémom First Person View, ktorá vám vďaka signálu Wi-fi umožní v reálnom čase sledovať pohľad z dronu napríklad priamo vo vašom telefóne, či tablete. Sledovať zaznamenaný obsah, či ovládať všetky funkcie dronu môžete prostredníctvom špeciálnej aplikácie ovládať priamo s vaším mobilným zariadením.

 

Vybavenie

Dron s dĺžkou 42, šírkou 32, výškou 15 cm  a hmotnosťou 600 gramov disponuje akumulátorom s kapacitou 1800 mA, vďaka ktorému si môžete vychutnať ničím nerušený let s maximálnou dĺžkou 10 minút. Neodmysliteľnou súčasťou FOREVER DR-400 2 rýchlosti letu, vstavené LED diódy, automatický vzlet a pristátie.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Forever
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 42 cm
Hmotnosť: 600 g
Výška: 35 cm
Hĺbka: 15 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 8 GB pam. karta, čítačka pam. kariet

Ostatné

Kód produktu: GSM018819

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore