Forever DR-400

Cena:
119,00 €

Pôvodná cena 149,90 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,38 €

Doprava zdarma

POPIS PRODUKTU

FOREVER DR-400 v štýlovom čiernom prevedení disponuje stabilizáciou obrazu a vstavanou HD kamerou s rozlíšením 2 MPx, ktorá natáča videá v rozlíšení 1080 x 720 pixelov. Dron FOREVER DR-400 s dvoma rýchlosťami, automatickým vzletom a pristátím umožňuje let s maximálnou dĺžkou 10 minút. Dron s hmotnosťou 600 gramov je vybavený akumulátorom s kapacitou 1800 mAh. FOREVER DR-400 s gyroskopom zaručuje stabilitu počas letu a 360 stupňové otáčanie. Dron pred mechanickým poškodením chráni zosilnená vrtuľa, ktorá je odolná voči silnému vetru. FOREVER DR-400 je možné spárovať s okuliarmi virtuálnej reality.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 21 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Konštrukcia

FOREVER DR-400 s odolnou konštrukciou sa vyznačuje veľkými rozmermi, odolným prevodovým stupňom a zosilnenou vrtuľou. Práve tá, chráni samotný dron pred akýmkoľvek mechanickým poškodením a skvelo odolá aj silnejším poveternostným podmienkam. Vďaka tejto pevnej konštrukcii si vychutnáte nielen neobyčajné zábery, ale predovšetkým bezpečný let.

 

Úchvatné zábery

Dron je skvelým výdobytkom tejto doby, vďaka ktorému môžete zachytiť jedinečné zábery priamo zo vtáčej perspektívy. FOREVER DR-400 disponuje vstavanou kamerou s rozlíšením 2 MPx, ktorá zachytí zábery v HD rozlíšení (1080 x 720 pixelov). Vďaka 360° otáčaniustabilizácii obrazu budú všetky vaše zábery kvalitnébez otrasov. V prípade, že vám to nebude stačiť môžete váš obľúbený dron spárovať s okuliarmi VR a vychutnať si tak nezvyčajne krásny zážitok.

 

FPS systém

FOREVER DR-400 je vybavený systémom First Person View, ktorá vám vďaka signálu Wi-fi umožní v reálnom čase sledovať pohľad z dronu napríklad priamo vo vašom telefóne, či tablete. Sledovať zaznamenaný obsah, či ovládať všetky funkcie dronu môžete prostredníctvom špeciálnej aplikácie ovládať priamo s vaším mobilným zariadením.

 

Vybavenie

Dron s dĺžkou 42, šírkou 32, výškou 15 cm  a hmotnosťou 600 gramov disponuje akumulátorom s kapacitou 1800 mA, vďaka ktorému si môžete vychutnať ničím nerušený let s maximálnou dĺžkou 10 minút. Neodmysliteľnou súčasťou FOREVER DR-400 2 rýchlosti letu, vstavené LED diódy, automatický vzlet a pristátie.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Forever

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 47 cm
Hmotnosť: 600 g
Výška: 40 cm
Hĺbka: 15 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: 8 GB pam. karta, čítačka pam. kariet

Ostatné

Kód produktu: GSM018819

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore