Forever Kids Look Me 2 4G čierne

  • Zľava

Smart hodinky, LCD farebný displej, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 2, Funkcie: krokomer, monitoring spánku, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 79,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Detské smart hodinky Forever Kids Look Me 2 s 1,83" dotykovým displejom a slotom na SIM kartu ponúkajú možnosť telefonovať, určovanie polohy pomocou GPS/LBS/Wi-Fi, SOS tlačidlo, bezpečnostné zóny, počítanie krokov a monitorovanie spánku. Mobilná aplikácia je kompatibilná s iOS a Android.

Inteligentné hodinky Forever Kids Look Me 2

Detské smart hodinky Forever Kids Look Me 2 so slotom na SIM kartu (nano SIM) sú vybavené 1,83" dotykovým displejom s rozlíšením 240 × 280 px a jednoduchým a intuitívnym použivateľským rozhraním prispôsobeným pre deti. Ich vzhľad si vie dieťa prispôsobiť prostredníctvom rôznych ciferníkov. Zariadenie je tiež vodoodolné podľa stupňa krytia IP67, takže ich dieťa môže nosiť napríklad počas daždivého dňa na ceste zo školy. Súčasťou balenia je aj silikónové puzdro so šnúrkou, vďaka ktorému sa hodinky dajú nosiť na krku.

Skvelá náhrada telefónu

Dieťa môže hodinky používať ako plnohodnotný smartfón, s ktorým sa dajú uskutočňovať hlasové hovory a videohovory, četovať, prijímať SMS a odosielať fotografie a hlasové správy. V zozname telefónnych čísel si vie rodič zvoliť, ktoré čísla môžu dieťa kontaktovať. Hodinky zabránia tomu, aby ich kontaktovalo telefónne číslo mimo tohoto zoznamu. Technológia VoLTE, ktorú tieto hodinky používajú sa vyznačuje vyššou kvalitou zvuku.

Bezpečnostné funkcie

Pre každého rodiča je najdôležitejšie, aby bolo jeho dieťa v bezpečí. V prípade, že dieťa nebude reagovať na váš hovor alebo sa nevráti zo školy domov načas, môžete na diaľku spustiť mikrofón alebo urobiť fotografiu. To vám poskytne pocit bezpečia a záruku, že je v bezpečí. V stresujúcej situácii môže byť pre dieťa ťažké spomenúť si na číslo rodičov. Preto sú hodinky vybavené SOS tlačidlom, ktoré po stlačení a podržaní automaticky kontaktuje preddefinované čísla.

Určovanie polohy pomocou GPS/LBS/Wi-Fi

V mobilnej aplikácii Forever KidsCare (Android) / Forever Care (iOS) si na mape viete pozrieť, kde sa vaše dieťa nachádza. Aplikácia tiež ponúka zobrazenie trasy, po ktorej sa dieťa pohybovalo a nastavenie bezpečnostných zón, ktoré keď vaše dieťa prekročí, dostanete upozornenie. Určovanie polohy funguje s presnosťou na 10 metrov.

Systém odmeňovania a ďalšie funkcie

Inteligentné hodinky budú počas dňa počítať prejdené kroky a cez noc budú monitorovať spánok. K dispozícii sú tiež funkcie, ako napríklad lokalizácia hodiniek, budík, stopky, matematická hra, vzdialené vypnutie a systém odmeňovania v aplikácii, pomocou ktorého môžete dieťa odmeňovať za úspechy a splnené povinnosti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Bezdrôtové nabíjanie Nie
Funkcie záznam trasy, krokomer, monitoring spánku

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Forever Kids Look Me 2 4G čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami