Forever Kids See Me 2 modré


Smart hodinky, klasický displej, Bluetooth, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 3, Funkcie: krokomer, monitoring spánku, notifikácie, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 53,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,08 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

86.7% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

4 dva nákupy

Zobraziť 4 recenzie

Popis produktu

Smart hodinky pre deti Forever Kids See Me 2 ponúkajú 1,30″ IPS displej, telefónne hovory, chat, kameru, sledovanie polohy, vzdialený prístup k mikrofónu a kamere hodiniek, SOS tlačidlo, krokomer, monitorovanie spánku, budík a matematickú hru.

Vodoodolná konštrukcia

Detské smart hodinky Forever Kids See Me 2 s robustnou konštrukciou, pohodlným remienkom a 1,30″ IPS displejom s rozlíšením 240 × 240 px si vaše deti obľúbia. Môže sa stať, že sa zariadenie dostane do kontaktu s vodou. Vďaka stupňu krytia IP67 to nie je problém a hodinkám neuškodí ani postriekanie vodou a dokonca, ani dočasné ponorenie (napríklad pri umývaní rúk). Batéria s kapacitou 400 mAh poskytne výdrž na jedno nabitie až 3 dni.

Hlasové hovory a chat

Hodinky sú vybavené slotom na kartu nano SIM, čo znamená, že ich môže dieťa využívať ako plnohodnotný telefón vrátane hlasových hovorov a chatu. Taktiež môžete zabrániť kontaktu nepovolaných osôb s vaším dieťaťom. Pomocou aplikácie môžete získať vzdialený prístup k mikrofónu a kamere hodiniek. Ľahko tak skontrolujete, čo sa deje okolo vášho dieťaťa.

Zistite, kde sa práve nachádza

Chcete si byť istí, že je vaše dieťa v bezpečí? Je to jednoduché, stačí spustiť aplikáciu a hneď uvidíte, kde sa vaše dieťa nachádza a akou trasou ide. Na odosielanie údajov o polohe sa využíva GPS, LBS a Wi-Fi. Okrem toho môžete nastaviť vlastné bezpečnostné zóny, ktoré keď dieťa opustí, aplikácia vám pošle upozornenie.

SOS tlačidlo

V situácii, keď sa dieťa cíti ohrozené, nemusí vedieť, ako správne reagovať. Preto sú hodinky vybavené SOS tlačidlom, po ktorého stlačení a podržaní postupne zavolá na tri vopred určené čísla. Bude volať dovtedy, kým nedostane odpoveď.

Funkcie hodiniek

Zabudované aplikácie poskytujú zábavu a účinne motivujú malých používateľov k zvýšenej aktivite počas dňa. Vďaka krokomeru sa chôdza stane skutočnou zábavou. Nechýba ani matematická hra, fotoaparát a budík.

Mobilná aplikácia

Aplikácia pre mobilné zariadenia je k dispozícii pre systémy iOS a Android. Môžete skontrolovať hodnoty monitorovania spánku a merania aktivity, nájsť stratené hodinky, skontrolovať stav batérie alebo zadať núdzové čísla. Ak nechcete, aby ich vaše dieťa používalo napríklad počas vyučovania, môžete vypnúť hodinky na diaľku. Pomocou digitálnych bodov môžete dieťa odmeňovať za úspechy a splnené povinnosti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie záznam trasy, krokomer, monitoring spánku, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

4 recenzie Forever Kids See Me 2 modré

86.7% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Csaba

1. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze NehodnotenéTamara

30. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaSilvia

3. 11. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze NehodnotenéTomas

14. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Kvalitne spracovanie
  • Rychlost hodiniek
  • Zakladne funkcie: volanie, chat, gps/lbs
  • Zavadzajuci popis hodiniek: medzi funkciami je uvedeny aj senzor tepovej frekvencie, nenasiel som ho

Hodinky su vybehovy model s podporou iba 2G.