Forever Kids See Me 2 ružové


Smart hodinky, klasický displej, Bluetooth, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 3, Funkcie: krokomer, monitoring spánku, notifikácie, záznam trasy, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 53,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,08 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

3,9 / 5

72.5% Kvalita
Dobrá

73.3% Hodnota za peniaze
Dobrá

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Smart hodinky pre deti Forever Kids See Me 2 ponúkajú 1,30″ IPS displej, telefónne hovory, chat, kameru, sledovanie polohy, vzdialený prístup k mikrofónu a kamere hodiniek, SOS tlačidlo, krokomer, monitorovanie spánku, budík a matematickú hru.

Vodoodolná konštrukcia

Detské smart hodinky Forever Kids See Me 2 s robustnou konštrukciou, pohodlným remienkom a 1,30″ IPS displejom s rozlíšením 240 × 240 px si vaše deti obľúbia. Môže sa stať, že sa zariadenie dostane do kontaktu s vodou. Vďaka stupňu krytia IP67 to nie je problém a hodinkám neuškodí ani postriekanie vodou a dokonca, ani dočasné ponorenie (napríklad pri umývaní rúk). Batéria s kapacitou 400 mAh poskytne výdrž na jedno nabitie až 3 dni.

Hlasové hovory a chat

Hodinky sú vybavené slotom na kartu nano SIM, čo znamená, že ich môže dieťa využívať ako plnohodnotný telefón vrátane hlasových hovorov a chatu. Taktiež môžete zabrániť kontaktu nepovolaných osôb s vaším dieťaťom. Pomocou aplikácie môžete získať vzdialený prístup k mikrofónu a kamere hodiniek. Ľahko tak skontrolujete, čo sa deje okolo vášho dieťaťa.

Zistite, kde sa práve nachádza

Chcete si byť istí, že je vaše dieťa v bezpečí? Je to jednoduché, stačí spustiť aplikáciu a hneď uvidíte, kde sa vaše dieťa nachádza a akou trasou ide. Na odosielanie údajov o polohe sa využíva GPS, LBS a Wi-Fi. Okrem toho môžete nastaviť vlastné bezpečnostné zóny, ktoré keď dieťa opustí, aplikácia vám pošle upozornenie.

SOS tlačidlo

V situácii, keď sa dieťa cíti ohrozené, nemusí vedieť, ako správne reagovať. Preto sú hodinky vybavené SOS tlačidlom, po ktorého stlačení a podržaní postupne zavolá na tri vopred určené čísla. Bude volať dovtedy, kým nedostane odpoveď.

Funkcie hodiniek

Zabudované aplikácie poskytujú zábavu a účinne motivujú malých používateľov k zvýšenej aktivite počas dňa. Vďaka krokomeru sa chôdza stane skutočnou zábavou. Nechýba ani matematická hra, fotoaparát a budík.

Mobilná aplikácia

Aplikácia pre mobilné zariadenia je k dispozícii pre systémy iOS a Android. Môžete skontrolovať hodnoty monitorovania spánku a merania aktivity, nájsť stratené hodinky, skontrolovať stav batérie alebo zadať núdzové čísla. Ak nechcete, aby ich vaše dieťa používalo napríklad počas vyučovania, môžete vypnúť hodinky na diaľku. Pomocou digitálnych bodov môžete dieťa odmeňovať za úspechy a splnené povinnosti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie záznam trasy, krokomer, monitoring spánku, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

3,9 / 5

9 recenzií Forever Kids See Me 2 ružové

72.5% Kvalita
Dobrá

73.3% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Daniel

1. 7. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Výborná


  • Cena,dizajn
  • Výdrž batérie iba 2 dni

Pomer cena/vykon


Lenka

16. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Dobrá


  • navigácia absolútne nefunguje

Za tie peniaze celkom ok, ale iba na telefonovanie. :)


Tomáš

8. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze DobráŠtefan

16. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


Fungujú ako majú ďakujem