Užitočné služby

Ak si chcete užívať svoj televízor skutočne naplno a mať pri sledovaní filmov prvotriedny zážitok, dajte si ho u nás nakalibrovať.

590x590 KALIBRÁCIA TELEVÍZORA

Zaplaťte starým iPhonom nový alebo čokoľvek iné z našej ponuky. Prineste ho do ktorejkoľvek našej predajne a vyberte si tovar, na ktorý vám dáme zľavu v hodnote vášho iPhonu.

590x590 ODKUP IPHONOV

Ochráňte displej svojho tabletu alebo smartfónu pred poškodením. Ochrannú fóliu vám odborne nalepíme na počkanie v ktorejkoľvek našej predajni.

590x590 LEPENIE FÓLIÍ NA TABLETY A SMARTFÓNY

Potrebujete opraviť váš mobilný telefón, tablet alebo notebook? Prineste ho do ktorejkoľvek predajne NAY, o opravu sa postaráme.

590x590 SERVIS MOBILOV A NOTEBOOKOV

Prostredníctvom partnerskej online zberne vám Vaše fotografie vytlačíme na kvalitný fotopapier, elegantnú fotoknihu alebo na darčekové predmety. Ak potrebujete fotografie ihneď, vytlačte si ich na počkanie vo vybraných predajniach NAY vo fotokiosku.

590x590 FOTOSLUŽBY

U nás máte istotu férových cien. Ak sa stane, že overená konkurencia ponúkne akciovú cenu, na ktorú sme nestihli zareagovať, tak ju dorovnáme, a to aj spätne.

590x590 GARANCIA NAJNIŽŠEJ CENY

V našich predajniach môžete bezplatne odovzdať drobný elektroodpad, batérie a žiarivky. Väčšie produkty u nás môžete odovzdať pri nákupe rovnakého druhu produktu.

590x590 ODVOZ A LIKVIDÁCIA STARÝCH SPOTREBIČOV

Stiahnite si NAY Smart App - aplikáciu pre NAY nakupovanie, prostredníctvom ktorej budete mať pod kontrolou vaše konto v NAY Extra klube, môžete skenovať cenovky v predajni, ale aj platiť za nákup cez Google Pay a omnoho viac.

590x590 NAY SMART APP

Vytlačte si svoje fotky z mobilu kvalitne a rýchlo v každej našej predajni. Stačí si stihanuť aplikáciu Fotomat, vybrať fotky a formát tlače a prísť do zvolenej predajne pre hotovú objednávku.

590x590 Fotomat