Garmin Fénix 6S Solar strieborné s čiernym remienkom

Cena:
699,90 €

Pôvodná cena 749,99 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 14,00 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Športové hodinky Garmin Fenix 6S Solar s certifikáciou 10 ATM v strieborno-čiernom prevedení sú vybavené odolným sklíčkom POWER GLASS™ so solárnym dobíjaním a prispôsobiteľným režimom správy napájania. Ponúkajú 1,2" (30.4 mm) MIP displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov s antireflexným povrchom. Pýšia sa integrovaným optickým snímačom pulzu s podporou merania pulzu aj pri plávaní, rozhraním ANT+ a Bluetooth. Podporujú funkcie Running Power, miniaplikáciu spánku, optický snímač PULSE OX, anaeróbny prah, stress score, Virtual Partner®, Group Track, VO2 max a surfovacie funkcie. Batéria zaručí výdrž do 10,5 dní.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 7 %
Popis produktu

Displej s antireflexným povrchom a certifikácia 10 ATM

Smart hodinky v modernom strieborno-čiernom prevedení ponúkajú 1,2" (30.4 mm) MIP displej s rozlíšením 240 x 240 pixelov s antireflexným povrchom, vďaka čomu sa vyznačujú dobrou čitateľnosťou v každých svetelných podmienkach. Podľa certifikácie 10 ATM sú hodinky vodeodolné až do 50 metrov. Vy si ich tak nemusíte skladať zo zápästia ani počas sprchovania či plávania. 

 

Optický snímač PULSE OX a meranie pulzu pri plávaní

Samozrejmosťou je podpora bezdrôtovej komunikácie prostredníctvom Bluetooth alebo ANT+. Vďaka týmto technológiám si k hodinkám môžete pripojiť externé senzory a niektoré kompatibilné cvičebné stroje. Vo výbave nájdete tiež optický snímač PULSE OX, ktorý vám zaručí spoľahlivé a zároveň komfortné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Monitorovanie úrovne kyslíka v krvi vám dáva možnosť sledovať reakcie vášho tela na zvýšenú fyzickú aktivitu. Čo nepochybne oceníte je vstavaný optický snímač pulzu s podporou merania pulzu aj pri plávaní

 

Power Glass™ sklíčko so solárnym dobíjaním

Disponujú kvalitnou batériou, ktorá je schopná pojať dostatok energie až na 34 dní v úspornom režime. V prípade aktívneho využívania s GPS trackingom dosahuje výdrž 25 hodín. Ak budete hodinky využívať iba v režime smart hodiniek je ich výdrž do 9 dní/10,5 dní so solárnym nabíjaním. Ďalej ponúkajú špeciálny Expedičný mód, v ktorom pracuje GPS modul s veľmi nízkymi energetickými nárokmi. V tomto režime bude výdrž batérie až 20 dní. Vďaka Power Glass™ sklíčku so solárnym dobíjaním a prispôsobiteľným režimom správy napájania, môžu tieto inteligentné hodinky zostať zapnuté a pripravené na výkon celé týždne.

 

Podpora platobnej metódy Garmin Pay

Ak patríte medzi tých, ktorí radi chodia športovať na ľahko a nechcete so sebou nosiť žiadne veci navyše, ani peniaze, tak práve vy oceníte podporu funkcie Garmin Pay. Táto platobná metóda vám umožní uložiť si svoju platobnú kartu priamo do vašich smart hodiniek, vďaka čomu nimi môžete uskutočňovať platby prostredníctvom bezkontaktných terminálov. Pre správnu funkčnosť tejto platobnej metódy je nevyhnutné, aby ju podporovala vaša banka.

Široké množstvo funkcií

Hodinky vám ponúkajú funkciu Virtual Partner®, zásluhou čoho môžete svoje výkony porovnávať s inými používateľmi a motivovať sa tak k lepším výkonom a cieľom. Ak práve nešportujete, tak využijete monitor aktivity, ktorý vám každé ráno nastaví nový cieľ v počte krokov. Po hodine bez pohybu vás prostredníctovm vibrácií upozornenia, že je čas sa hýbať. Okrem krokov a prejdenej vzdialenosti budete mať prehľad aj o spálených kalóriách či kvalite vášho spánku. Miniaplikácia spánku na hodinkách vám poskytne podrobné členie ľahkých, hlbokých a REM fáz spánku. Využiť môžete aj aktivitu lezenia vo vnútorných zariadeniach a halách - počet trás, stúpanie vo vertikálnej vzdialenosti, čas lezenia, náročnosť každej trasy a ďalšie. 

Aktivity

 • beh (indoor, outdoor, na bežiacom páse)
 • cyklistika (indoor, outdoor, MTB)
 • chôdza (indoor, outdoor)
 • veslovanie (indoor)
 • plávanie v bazéne + na otvorenej vode
 • jóga
 • silový a kardio-tréning
 • eliptický tréning 
 • beh do schodov
 • hiking
 • horolezectvo
 • lyžovanie
 • snowboarding
 • bežkovanie
 • SUP a iné

Obsah balenia: fénix 6S Solar s čiernym silikónovým remienkom, USB nabíjací kábel, príručka používateľa v slovenčine, iná dokumentácia.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, barometer, krokomer, gyroskop, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: dámske

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 42 mm
Výška: 42 mm
Hmotnosť: 61 g
Hĺbka: 14,2 mm
Farba remienku: čierna
Farba hodiniek: strieborná

Obsah balenia

Obsah balenia: čierny silikónový remienok, kábel

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Nie
Zobrazenie: farebný MIP

Operačný systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Ďalšie parametre

iFunkcie: záznam trasy, meranie tempa, meranie vzdialenosti, meranie rýchlosti, intervalový tréning, výpočet kalórií, barometer, krokomer, gyroskop, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Aktivita: yoga, chôdza, triatlon, veslovanie, plávanie, lyžovanie, fitness, turistika, cyklistika, b eh, outdoor
Typ nabíjania: USB
Materiál remienku: silikón
iHudobný prehrávač: Ne
Solárne nabíjanie: Áno

Batérie

Výdrž batérie: 10,5 Dni

Materiál

Materiál tela hodiniek: polymer

Ostatné

Kód produktu: 010-02409-00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore