Garmin Index S2 White biela osobná váha

 • Doprava zadarmo

Osobná váha, Typ váhy: diagnostická, Smart ovládanie mobilom, Maximálna nosnosť: 180 kg, Maximálna nosnosť: 180 kg, Meranie telesného tuku, Meranie svalovej hmoty, Meranie vody v tele, BMI, Funkcia pamäte, Automatické vypnutie. Viac info


Cena 149,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Či už si atlét v tréningovom procese alebo sa len snažíš urdžať si zdravú hmotnosť, táto elegantná smart váha GARMIN Index S2 white (biela) ti poskytne celistvejší pohľad na tvoje zdravie. Aby ste získali z váhy podrobné informácie o svojom tele, je potrebné sa prihlásiť do svojho účtu na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.

 

Garmin Index S2 WHT

 • Akumulátor - výdrž (pohotovostný režim): až do 9 mesiacov
 • Prepojenie: Bluetooth Low Energy (BLE)/ANT+/Wi-Fi
 • 2,8" displej
 • Telesná hmotnosť
 • Body Mass Index (BMI) 
 • Váha kostí vo vašom tele
 • Množstvo svalovej hmoty
 • Obsah vody v tele
 • Percento telesného tuku 

Podrobné meranie

Základná funkcia osobnej váhy je meranie telesnej hmotnosti. Telesná hmotnosť však nie je tým najlepším ukazovateľom toho, či je človek fit. Hmotnosť tela je tvorená nielen tukom, ale aj svalovou hmotou, ktorá je ťažšia ako tuk, množstvom vody v tele a váhou kostí, ktorá sa výrazne nemení. Aby ste získali z váhy podrobné informácie o svojom tele, je potrebné sa prihlásiť do svojho účtu na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.

Body Mass Index

Body Mass Index - index telesnej hmotnosti patrí medzi najčastejšie používané metódy merania obezity. Je to pomer telesnej hmotnosti v kilogramoch a druhej mocniny telesnej výšky v metroch. Graf trendu telesnej hmotnosti zobrazí, ako sa vaša hmotnosť menila počas posledných 30 dní.

Množstvo svalovej hmoty

Množstvo svalovej hmoty vo vašom tele sa mení podľa intenzity a charakteru vášho tréningu a vykonávaných aktivít. Index S2 vám pomôže naplánovať svoj deň aj vďaka šikovnej miniaplikácii s predpoveďou počasia (potrebné Wi-Fi pripojenie).

Sledovanie vody v tele

Bez jedla dokážeme prežiť aj dva mesiace, ale bez vody iba niekoľko dní. Preto je dôležitá pravidelná hydratácia, aby správne fungovali biochemické procesy v našom tele. Vekom postupne klesá množstvo vody v tele. Tí, ktorí pijú pravidelne, majú spravidla nižšie percento vody. Pri nadmernom zadržiavaný vody v tele je potrebná zmena stravy, vo vážnejších prípadoch môže ísť o poruchu činnosti obličiek.

Meranie tuku v tele

Každý človek má iné rozloženie tuku v tele. Index odmeria percento tuku vo vašom tele. Je to pomer množstva tuku v kilogramoch a celkovej telesnej hmotnosti. Z dlhodobého hľadiska je u mužov najlepšie udržateľným percentom tuku 10 - 12 %. U žien je fit kategória 20 - 22 %.

Sledovanie zmien tela

Váha umožňuje sledovať zmeny vášho tela v priebehu dňa, zaznamená niekoľko vážení počas dňa. K váhe sa môže pripojiť a sledovať svoje pokroky až 16 používateľov.

Obsah balenia

 • Garmin Index Smart váha
 • 4x nožička pre použitie na koberci
 • 4ks AAA batérie
 • Návod na použitie
   

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Funkcia pamäte Áno
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Typ váhy diagnostická

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Garmin Index S2 White biela osobná váha

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Rita

22. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca