Garmin Venu SQ 2 Music sivé


Smart hodinky, Amoled displej, Garmin OS, Bluetooth, NFC, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 11, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, gyroskop, krokomer, monitoring spánku, notifikácie, výpočet kalórií, záznam trasy, Integrovaný hudobný prehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Farba


Cena 254,99 €

Zľava 15 % z predchádzajúcej ceny: 299,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,10 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart hodinky Garmin Venu SQ 2 Music ponúkajú 1,41″ AMOLED displej, vodotesnosť 5 ATM, viac ako 25 športových funkcií, funkcie na monitorovanie zdravia, prehrávač hudby, GPS a výdrž až 11 dní (režim smart hodiniek). Hodinky sú kompatibilné s Android aj iOS.

Vysoká spoľahlivosť a odolnosť

Elegantné smart hodinky Garmin Venu SQ 2 Music s hliníkovou lunetou a mäkkým silikónovým remienkom sa hodia na každý štýl a príležitosť. Vďaka jasnému 1,41-palcovému AMOLED displeju a voliteľnému režimu Always-on uvidíte všetko dôležité na prvý pohľad. Displej je chránený odolným sklom Corning Gorilla Glass 3 a vodotesnosť 5 ATM znamená, že hodinky sú vhodné aj na plávanie. Verzia Music umožňuje prehrávanie hudby prostredníctvom bezdrôtových slúchadiel. Stačí skopírovať súbory priamo do pamäte hodiniek alebo si stiahnuť playlist zo Spotify, Deezer alebo Amazon Music (vyžaduje sa predplatné).

Väčšia výdrž batérie

Batéria ponúka výdrž na jedno nabitie až 11 dní v režime smart hodiniek a až 26 hodín v režime GPS záznamu. V prípade, že potrebujete maximalizovať výdrž batérie, je k dispozícii režim šetrenia batérie. Po spárovaní so smartfónom so systémom iOS alebo Android môžete prijímať e-maily, správy a upozornenia priamo na hodinkách. Platťe rýchlo a jednoducho pomocou bezkontaktných platieb Garmin Pay - zoznam podporovaných bánk nájdete tu.

Nové možnosti pre šport

Hodinky majú viac ako 25 predinštalovaných športových profilov pre vonkajšie a indoorové športy, pričom každý z profilov má vlastné nastavenia a špecifické funkcie. Zaznamenávajte športové aktivity, ako je chôdza, beh, bicyklovanie, plávanie v bazéne, golf, HIIT, lyžovanie a ďalšie.

Predinštalované cvičenia

Hodinky majú predinštalované cvičenia pre kardio, silový tréning, jogu, HIIT a pilates, takže budete mať svojho trénera vždy po ruke. Okrem toho si môžete v aplikácii Garmin Connect bezplatne stiahnuť ďalšie cvičenia.

Zdravie vždy pod kontrolou

Hodinky sledujú vašu srdcovú frekvenciu a upozornia vás, ak je frekvencia príliš nízka alebo príliš vysoká. Meranie je možné aj počas športových aktivít. Optický snímač Pulse Ox zabezpečuje presné a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom, ktoré vám pomôže sledovať reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Funkcia Body Battery sleduje pomer medzi zaťažením organizmu a regeneráciou, takže vždy budete vedieť, kedy je čas na ďalší tréning alebo odpočinok. Nechýbajú ani ďalšie funkcie, ako je výpočet úrovne zaťaženia organizmu, sledovanie ženského cyklu či meranie frekvencie dýchania.

Pitný režim, dýchacie cvičenia a spánok

Zaznamenávajte si denný príjem tekutín, aby ste nezanedbali pitný režim. Môžete si dokonca nastaviť automatický cieľ príjmu tekutín, ktorý sa upraví podľa toho, koľko aktivity počas dňa vykonávate. Pri únave zase môžete použiť dýchacie cvičenia. Počas cvičení budú hodinky monitorovať úroveň stresu a dýchanie, aby ste mali predstavu o účinku cvičenia. Hodinky monitorujú spánok počas noci a zaznamenávajú dĺžku a kvalitu spánku.

Detekcia nehody

Funkciu detekcia nehody je možné aktivovať v aplikácii Connect Garmin po pripojení kompatibilného smartfónu. V prípade, že vstavaný akcelerometer detekuje napríklad pád z bicykla, aplikácia automaticky odošle SMS spolu so súradnicami na vami vopred zadané núdzové telefónne číslo.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Áno
Funkcie záznam trasy, výpočet kalórií, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin Venu SQ 2 Music sivé

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami