Garmin vívomove 3S strieborné s modrým remienkom

Športové hodinky, OLED displej, Bluetooth, Vodeodolnosť, Počet dní výdrže batérie: 5, Funkcie: senzor tepovej frekvencie, krokomer, monitoring spánku, výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, Podporovaný OS: Android, iOS. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Hybridné smart hodinky Garmin vívomove 3S v sebe kombinujú smart funkcie a ciferník analógových hodiniek. Zaujmú strieborným ciferníkom s dotykovým OLED displejom s rozlíšením 132 x 64 pixelov a modrým silikónovým remienkom. V režime smart hodiniek vydržia cca 5 dní, v režime klasických hodiniek sa ich výdrž predĺži. Odolná vodotesná konštrukcia s certifikáciou 5 ATM je vybavená aj snímačom srdcovej frekvencie. Disponuje aj barometrickým výškomerom, funkciou sledovania príjmu tekutín či Body Battery. Jednoduché prepojenie cez Bluetooth pre príjem notifikácií z aplikácií, SMS správ a udalostí z kalendára.

Hybridné smart hodinky

Smart hodinky Garmin vívomove 3S prichádzajú v štýlovom a elegantnom prevedení, ktoré v sebe spája tradičné analógové hodinky a moderný OLED dotykový displej pre zobrazenie nameraných hodnôt. Na jednom displeji tak budete vidieť presný čas, ale aj vaše výkony. Vďaka jednoduchému pohybu prsta je ovládanie hodiniek intuitívne. Takýto dizajn osloví rovnako dámy aj pánov.

Vodotesnosť a výdrž batérie

Veľkou výhodou je vodotesné spracovanie s certifikátiou 5 ATM. Hodinky si tak môžete bez obáv vziať do sprchy alebo na plávanie. Pri častom plávaní alebo sprchovaniu je lepšie vymeniť kožený remienok za silikónový. Integrovaná batéria má dostatok energie až na 5 dní prevádzky v smart režime. V prípade využívania hodiniek iba na sledovanie času sa výdrž predĺži až na týždeň.

Snímač PULSE OX

Nadšenci vysokohorskej turistiky a horolezectva určite ocenia integrovaný optický snímač PULSE OX, ktorý merá a vyhodnocuje saturáciu krvného hemoglobínu kyslíkom. Vo vyšších nadmorských výškach môžete sledovať, ako sa vaše telo vysporiadava s vyššou výškou a aká je hodnota kyslíka v krvi (meranie závisí od viacerých faktorov ako je kondícia a celkové zdravie a iné).

Funkcie

Aby ste mali prehľad o vašom zdravotnom stave a kondícií tak sú smart hodinky vybavené rôznymi funkciami. Jednou z nich je Body Battery informujúca vás o tom, koľko energie máte, aby ste vedeli či potrebujete oddych alebo môžete trénovať. Každá vaša aktivita bude zaznamená aj vďaka funkcii Move IQ, ktorá rozozná druhy jednotlivých aktivít. Pri sérii silových cvičení oceníte funkciu počítania opakovaní. Dbajú aj na váš pitný režim a upozornia vás na nedostatok tekutín. Dámy ocenia aj aplikáciu Menštruačný cyklus. Hodinky sú aktívne aj v noci. Sledujú a analyzujú kvalitu vášho spánku. Ak ste dlho bez pohybu, hodinky vás prebudia krátkym vibrovaním. 

Pulzomer na zapästí

Majte prehľad o tom, ako sa namáha vaše srdce pri cvičení a naopak ako pracuje keď oddychujete. Pulzomerom Garmin Elevate vám to povie. Táto inovatívna technológia pracuje so zeleným svetlom, ktoré je doplnené o fotodiódy, ktoré sú veľmi citlivé na úbytok svetla prenikajúceho do pokožky. Intenzita zeleného svetla sa automaticky prispôsobí tmavej pokožke a rovnako je to aj v prípade, že máte tetovanie. S týmito hodinkami vívomove 3S sa môžete tešiť na takmer presné meranie pulzu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Funkcie výpočet kalórií, meranie vzdialenosti, krokomer, monitoring spánku, senzor tepovej frekvencie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin vívomove 3S strieborné s modrým remienkom

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami