Garmin Vivomove Style čierne


NFC: Áno, Funkcie: krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, Bezdrôtové nabíjanie: Nie,


Cena 289,00 €

Zľava 17 % z pôvodnej ceny: 349,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 5,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart hodinky Garmin Vivomove Style v čiernom prevedení ponúkajú AMOLED displej pokrytý sklom Corning Gorilla Glass 3. Disponujú klasickým ciferníkom s mechanickými ručičkami, hliníkovým puzdrom a lunetou. Vo výbave optickým snímač srdcového tepu, meranie VO2 max, krokomer, monitor spánku a pitný režim. Využívajú QuickRelease, ktoré sa vyznačujú rýchlou inštaláciou. Hodinky umožňujú bezkontaktné platby Garmin PAY. Pýšia sa batériou s výdržou v režime SMARTwatch 5 dní a 12 dní v režime hodiniek. Sú kompatibilné s iOS a Android. Podporujú aktivity ako: beh, cyklistika, plávanie (5ATM), fitness, chôdza, silový tréning, chôdza po schodoch, kardio, jóga.

Garmin Pay™ a dizajn analógových hodiniek

Garmin Vivomove Style sa vyznačujú nadčasovým dizajnom klasických analógových hodín a modernými smart funkciami. Čo nepochybne oceníte je ich intuitívne ovládanie. Pre zobrazenie skrytého displeja stačí jednoduchý pohyb vášho prsta a hodinové ručičky sa posunú. Všetky notifikácie alebo SMS správy, ktoré obdržíte si môžete prehliadať na AMOLED displeji s rozlíšením 240 x 240 pixelov pokrytým ochranným sklom Corning Gorilla Glass 3. V jednoduchosti je krása a práve preto sa pýšia elegantným čiernym prevedením. Na smart hodinky sa môžete spoľahnúť aj v prípade, že si zabudnete peňaženku. Za váš nákup vám totiž umožňujú zaplatiť prostredníctvom Garmin Pay™.

 

Optický snímač PULSE OX

Hybridné smart hodinky vám ponúkajú niekoľko užitočných funkcií. Jednou z nich je integrovaný optický snímač PULSE OX, ktorý sa postará o spoľahlivé meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Tieto merania vám umožnia sledovať reakcie vášho tela na zvýšenú fyzickú aktivitu. Samozrejme, získané hodnoty závisia od viacerých faktov ako je napríklad kondícia či aktuálny zdravotný stav.

 

Sledujte zásoby energie s funkciou Body Battery™

Vo výbave tiež nájdete modernú funkciu Body Battery™, ktorá sledujete zásoby energie vášho tela. Využíva získané údaje o spánku, variabilitu srdcovej frekvencie (HRV), údaje o strese a aktivitách pre odhad zásob energie. Umožňuje vám sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, aby ste mali obraz o tom, ako vás posledné dni ovplyvnili. Vďaka tomu si tak môžete lepšie naplánovať váš deň a vyhradiť si priestor na aktivitu alebo odpočinok.

 

Dlhá výdrž batérie a vodotesné prevedenie podľa certifikácie 5ATM

Čo nepochybne oceníte je certifikácia 5ATM. Vďaka nej si vaše smart hodinky nemusíte skladať zo zápästia ani počas sprchovania alebo plávania. O dlhú výdrž sa postará nabíjateľná lithium-iónová batéria s výdržou do 5 dní v režime smart hodiniek a v režime klasických hodín 1 týždeň. Nabíjanie prebieha pomocou USB nabíjacieho/dátového klipu, pomocou, ktoré je tiež možné prenášať získané údaje o vašich pokrokoch do aplikácie Garmin Connect.

 

Moderný pulzomer Garmin Elevate a funkcia odhadu VO2 max

Nechýba pulzomer Garmin Elevate, ktorý využíva zelené svetlo v kombinácií s fotodiódmi citlivé na úbytok rozptýleného svetla. Jeho intenzita sa automaticky prispôsobí aj tmavšej pokožke a  výsledkom je takmer presné meranie pulzu. Nechýba funkcia odhadu VO2 max, ktorá na základe informácií o vašom srdcovom tepe získaného zo zápästia pomocou pulzomera Elevate poskytne spoľahlivý obraz o vašej kondícií. Následne vám odhadne kondičný vek, ktorý môžete pravidelným cvičením a tréningom znižovať.

 

Široký výber možností

Čo pri vašich tréningoch určite využije je automatické počítanie opakovaní pre silový tréning, ktorý tiež sleduje série a čas odpočinku medzi mini. Hodinky vám poskytnú nielen užitočné množstvo informácií, ale tiež sa postarajú o to, aby ste mali pravidelný pohyb. Po hodine bez akejkoľvek aktivity, vás zavibrovaním upozornia na to, že je najvyšší čas sa znovu hýbať. Vo výbave nájdete intengrovaný barometrický výškomer vívomove, ktorý zaznamenáva nastúpené a zídené poschodia. Rovnako ako pohyb je dôležitý aj pitný režim. Práve preto Garmin Vivomove Style disponuje funkciou sledovania príjmu tekutín, ktorý vás upozorní, že je opäť čas ich doplniť. Na záver vášho dňa si tak môžete prezrieť celkový objem prijatých tekutín. Nežné pohlavie môže v aplikácii Menštruačný cyklus sledovať detaily či zaznamenávať fyzické alebo emočné príznaky. Ku každej fáze aktuálneho cyklu obdržíte rady k trénovaniu a stravovaniu.

Obsah balenia: nabíjací/dátový kábel, manuál v slovenskom jazyku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Áno
Funkcie krokomer, monitoring spánku, barometer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Garmin Vivomove Style čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené