Garmin Vivomove Style strieborné

Cena:
299,00 €

Pôvodná cena 349,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 5,98 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart hodinky Garmin Vivomove Style v striebornom prevedení so zeleným remienkom ponúkajú AMOLED displej pokrytý sklom Corning Gorilla Glass 3. Disponujú klasickým ciferníkom s mechanickými ručičkami, hliníkovým puzdrom a lunetou. Vo výbave optickým snímač srdcového tepu, meranie VO2 max, krokomer, monitor spánku a pitný režim. Využívajú QuickRelease, ktoré sa vyznačujú rýchlou inštaláciou. Hodinky umožňujú bezkontaktné platby Garmin PAY. Pýšia sa batériou s výdržou v režime SMARTwatch 5 dní a 12 dní v režime hodiniek. Sú kompatibilné s iOS a Android. Podporujú aktivity ako: beh, cyklistika, plávanie (5ATM), fitness, chôdza, silový tréning, chôdza po schodoch, kardio, jóga.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 14 %
Popis produktu

Garmin Pay™ a dizajn analógových hodiniek

Garmin Vivomove Style sa vyznačujú nadčasovým dizajnom klasických analógových hodín a modernými smart funkciami. Čo nepochybne oceníte je ich intuitívne ovládanie. Pre zobrazenie skrytého displeja stačí jednoduchý pohyb vášho prsta a hodinové ručičky sa posunú. Všetky notifikácie alebo SMS správy, ktoré obdržíte si môžete prehliadať na AMOLED displeji s rozlíšením 240 x 240 pixelov pokrytým ochranným sklom Corning Gorilla Glass 3. V jednoduchosti je krása a práve preto sa pýšia elegantným strieborným prevedením a zeleným remienkom. Na smart hodinky sa môžete spoľahnúť aj v prípade, že si zabudnete peňaženku. Za váš nákup vám totiž umožňujú zaplatiť prostredníctvom Garmin Pay™.

 

Optický snímač PULSE OX

Hybridné smart hodinky vám ponúkajú niekoľko užitočných funkcií. Jednou z nich je integrovaný optický snímač PULSE OX, ktorý sa postará o spoľahlivé meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Tieto merania vám umožnia sledovať reakcie vášho tela na zvýšenú fyzickú aktivitu. Samozrejme, získané hodnoty závisia od viacerých faktov ako je napríklad kondícia či aktuálny zdravotný stav.

 

Sledujte zásoby energie s funkciou Body Battery™

Vo výbave tiež nájdete modernú funkciu Body Battery™, ktorá sledujete zásoby energie vášho tela. Využíva získané údaje o spánku, variabilitu srdcovej frekvencie (HRV), údaje o strese a aktivitách pre odhad zásob energie. Umožňuje vám sledovať vzory v priebehu niekoľkých týždňov, aby ste mali obraz o tom, ako vás posledné dni ovplyvnili. Vďaka tomu si tak môžete lepšie naplánovať váš deň a vyhradiť si priestor na aktivitu alebo odpočinok.

 

Dlhá výdrž batérie a vodotesné prevedenie podľa certifikácie 5ATM

Čo nepochybne oceníte je certifikácia 5ATM. Vďaka nej si vaše smart hodinky nemusíte skladať zo zápästia ani počas sprchovania alebo plávania. O dlhú výdrž sa postará nabíjateľná lithium-iónová batéria s výdržou do 5 dní v režime smart hodiniek a v režime klasických hodín 1 týždeň. Nabíjanie prebieha pomocou USB nabíjacieho/dátového klipu, pomocou, ktoré je tiež možné prenášať získané údaje o vašich pokrokoch do aplikácie Garmin Connect.

 

Moderný pulzomer Garmin Elevate a funkcia odhadu VO2 max

Nechýba pulzomer Garmin Elevate, ktorý využíva zelené svetlo v kombinácií s fotodiódmi citlivé na úbytok rozptýleného svetla. Jeho intenzita sa automaticky prispôsobí aj tmavšej pokožke a  výsledkom je takmer presné meranie pulzu. Nechýba funkcia odhadu VO2 max, ktorá na základe informácií o vašom srdcovom tepe získaného zo zápästia pomocou pulzomera Elevate poskytne spoľahlivý obraz o vašej kondícií. Následne vám odhadne kondičný vek, ktorý môžete pravidelným cvičením a tréningom znižovať.

 

Široký výber možností

Čo pri vašich tréningoch určite využije je automatické počítanie opakovaní pre silový tréning, ktorý tiež sleduje série a čas odpočinku medzi mini. Hodinky vám poskytnú nielen užitočné množstvo informácií, ale tiež sa postarajú o to, aby ste mali pravidelný pohyb. Po hodine bez akejkoľvek aktivity, vás zavibrovaním upozornia na to, že je najvyšší čas sa znovu hýbať. Vo výbave nájdete intengrovaný barometrický výškomer vívomove, ktorý zaznamenáva nastúpené a zídené poschodia. Rovnako ako pohyb je dôležitý aj pitný režim. Práve preto Garmin Vivomove Style disponuje funkciou sledovania príjmu tekutín, ktorý vás upozorní, že je opäť čas ich doplniť. Na záver vášho dňa si tak môžete prezrieť celkový objem prijatých tekutín. Nežné pohlavie môže v aplikácii Menštruačný cyklus sledovať detaily či zaznamenávať fyzické alebo emočné príznaky. Ku každej fáze aktuálneho cyklu obdržíte rady k trénovaniu a stravovaniu.

Obsah balenia: nabíjací/dátový kábel, manuál v slovenskom jazyku. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iNFC: Áno
iFunkcie: barometer, monitoring spánku, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Garmin
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iBluetooth: Áno
iNFC: Áno
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 42 mm
Výška: 42 mm
Hmotnosť: 42 g
Hĺbka: 11,9 mm
Farba hodiniek: strieborná
Farba remienku: zelená

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjací/dátový kábel,manuál

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Garmin OS
Podporovaný OS: Android, iOS

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: Amoled

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Ďalšie parametre

Typ nabíjania: USB
Vodovzdornosť: vodotesný
iFunkcie: barometer, monitoring spánku, krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie
Materiál remienku: silikón
Aktivita: plávanie, beh, cyklistika, fitness
iHudobný prehrávač: Ne
Solárne nabíjanie: Nie

Materiál

Materiál tela hodiniek: hliník

Funkcie

Ant+: Áno
Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 5 Dni

Ostatné

Kód produktu: 010-02240-21

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore