Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herný stôl Genesis Holm 510 RGB v čiernej farbe je skvelým základom pre vaše herné prostredie. Prináša odolné spracovanie jednotlivých častí a komponentov. Základná konštrukcia je vyrobená z kovu a doska stola je z karbónu. Dizajnové prevedenie je navrhnuté pre praktické umiestnenie a komfortné používanie herného príslušenstva. Ponúka odnímateľný stojan na slúchadlá (headset), gamepad alebo nápoje, vyvýšené poličky pre umiestnenie reproduktorov a organizátor káblov. Má v sebe zabudovaný USB 3.0 hub s 3 portmi a bezdrôtovú nabíjačku. Herný stôl disponuje farebným RGB podsvietením, ktoré dodáva hernému prostrediu atraktívny a výnimočný štýl.

Funkčnosť a pohodlie

Herný stôl Genesis Holm 510 RGB vyniká množstvom praktických držiakov, ktoré vám spríjemnia a zjednodušia život. Poteší vás tiež skvelý káblový organizátor pod stolom, integrovaný rozbočovač s 3 portmi USB a bezdrôtová nabíjačka. Vďaka vyvýšeným poličkám pre umiestnenie reproduktorov ušetríte miesto na stole. 

RGB podsvietenie

To, čo najviac odlišuje herný stôl Genesis Holm 510 RGB od bežných stolov, je plne ovládateľné LED podsvietenie s možnosťou nastavenia niekoľkých režimov a efektov. Pomocou pribaleného diaľkového ovládača môžete meniť farby, režimy, rýchlosť efektov a jas podsvietenia čo vytvorí úžasnú a jedinečnú atmosféru, ktorá vás ponorí do virtuálneho herného sveta.

Špecifické vlastnosti

  • Veľká pracovná plocha 160 × 75 cm
  • Integrovaný USB rozbočovač a bezdrôtová nabíjačka
  • Držiaky na pitie a slúchadlá
  • Vyvýšené poličky pre umiestnenie reproduktorov
  • Premyslený cable management
  • Nastaviteľné LED podsvietenie s diaľkovým ovládačom

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba čierna
Šírka 1600 mm
Výška 750 mm
Hĺbka 750 mm
Značka Genesis

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Genesis Holm 510 RGB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami