Ghost of Tsushima (Director's Cut) - PS5 hra

Zobraziť


Médium: BLU-RAY, Platforma: PS5, Typ hry: Adventúry, Akčné, RPG, Lokalizácia: anglická. Viac info

Platforma


Cena 67,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,36 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Akčná hra s prvkami RPG, Ghost of Tsushima (Director's Cut) na PS5, je cestou hrdinstva a spravodlivosti. Príbeh vás zavedie do čias Mongolskej ríše. Kruté boje o podmanenie si Východu krajiny vyhubili mnoho území, ale i životov. Samurajský bojovník Jin Sakai, jeden z posledných zo svojho klanu, sa vydá na nebezpečnú cestu, aby opäť navrátil ríši slobodu, stratený domov a pokoj pre svoj ľud. Jinovou najväčšou skúškou bude vlastný život. Ten ho postaví pred jeho zastavané samurajské tradície a nové rozhodnutia, ktoré bude musieť podstúpiť. Hra je vhodná od 18 rokov. České titulky. Na hranie online je potrebné predplatné služby PlayStation Plus. Edícia Director's Cut obsahuje špeciálne bonusy.

 

Hra Ghost of Tsushima (Director's Cut) pre platformu PlayStation 5 prináša niekoľko výhod:

 • Dynamické 4K rozlíšenie (60 fps) s lepším snímkovaním (platí pre kompatibilné 4K TV alebo monitory)
 • Rýchlejšie nahrávanie obsahu
 • Haptická odozva herného ovládača pri boji s katanou
 • Priestorový 3D Audio zážitok zintenzívni pocit z hrania pri použití headsetu/slúchadiel
 • Ak vlastníte PS4 verziu hry, budete si môcť preniesť svoje uložené pozície do PS5 verzie a pokračovať vo svojom dobrodružstve

Príbeh hry Ghost of Tsushima

Dej hry vás zavedie do historických čias z 13. storočia. Doba Mongolskej ríše, klany samurajov, rozsiahle polia a lúky, nádherná scenéria. Ostrov Tsushima bol domovom, kde vládol pokoj a harmónia. To všetko začalo postupne upadať. Vojská generála Khotun Khana pustošili územia s úmyslom nadvlády a získania väčšej moci. Jin Sakai, posledný z pozostalých samurajov svojho klanu, sa rozhodne celú skazu odvrátiť a napraviť. Vydáva sa na nebezpečnú cestu, ktorá mu prinesie mnoho nástrah, priateľov i nepriateľov, veľa poznania, no taktiež neľahké životné skúšky, ktoré bude musieť podstúpiť.

Pozdvihnite katanu a bojujte

Vaši nepriatelia budú krutí a neľútostní. Vašou zbraňou proti nim bude váš samurajský výcvik, obratnosť, odhodlanie a tradičná zbraň samurajov, meč katana. Doprajte im rýchle útoky z blízka. Počas celej hry budete môcť vylepšovať svoje bojové zručnosti. Naučíte sa bojové manévre, taktické útoky z blízka i na diaľku, ale získate taktiež zručnosť s lukom. Približujte sa k nepriateľom tajne a nenápadne ako duch a zlikvidujte ich tichým samurajským útokom.

Odhodlanie navrátiť pokoj a slobodu

Nech budete musieť ísť kamkoľvek, túžba navrátiť stratený domov, slobodu a pokoj pre ľud budú tým, čo vás bude hnať vpred. Pred vami stojí otvorený herný svet. Prekročte hranice, kde sa odohrávali kruté boje a pokračujte na dobrodružstve za spravodlivosťou a poznaním. Vychutnajte si nádherné scenérie Tsushimy, okolité čaro hernej prírody, spoznajte nové postavy, japonskú architektúru a pamiatky. Popri hlavnej misii budete plniť aj vedľajšie úlohy, v ktorých budete pomáhať ľuďom. Odmenou za pomoc iným bude pre vás pokoj, harmónia a rozvoj vašich samurajských zručností.

Tradície a nové rozhodnutia

Cesta samurajského spôsobu života prináša mnoho prínosu, ale taktiež obetu. Jin bol vychovávaný ako pravý samuraj. Keď vojsko mongolských bojovníkov pod vedením generála Khotun Khana porazilo samurajských hrdinov, v Jinovom živote nastal zlom. Výprava ho zavedie k starým priateľom a novým spojencom, u ktorých bude hľadať rady. Musí sa rozhodnúť, či bude zachovávať samurajské tradície, alebo podstúpi ťažké rozhodnutia, ktoré z neho spravia nový druh bojovníka, len aby dosiahol a prinavrátil stratený mier a pokoj pre svoj domov a ľud.

Ghost of Tsushima (Director’s Cut) obsahuje:

 • Plnú verziu hry
 • Iki Island - rozšírená mapa
 • Kooperatívny online režim Legends
 • Digitálny mini artbook od Dark Horse
 • Komentár režiséra
 • One Technique Point
 • Charm of Hachiman's Favour
 • Hero of Tsushima Skin Set

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Adventúry, Akčné, RPG
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Ghost of Tsushima (Director's Cut) - PS5 hra

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

MICHAL

11. 1. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Všetko

Erik

25. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Super hra