God of War - PS4

Cena:
17,99 €

Pôvodná cena 19,99 €
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 0,72 €

Doprava už od 2,90 €

POPIS PRODUKTU

Hra God of War pre hernú konzolu Sony PlayStation 4 vás prenesie do ríše severských bohov, kde sa ocitá Kratos so svojim synom Atreom. Temnejší svet ponúkne vlastný panteón bohov, monštier a bytostí, s ktorými sa budete musieť popasovať. Hra kombinuje charakteristické prvky série, ako je brutálny boj s novým strhujúcim príbehom. Hra je v anglickom jazyku s českými titulkami.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 10 %
  • 4% späť na NAY Extra kartu
Popis produktu

Nový príbeh poloboha

Po pomste olympským bohom sa Kratos vyberá spolu so svojim synom Atreom do severskej krajiny plnej mýtických božstiev a netvorov. V tomto krutom svete, kde na nich všade číha nebezpečenstvo, budú musieť bojovať o prežitie. Kratos bude zároveň musieť svojho syna naučiť odvahe a statočnosti, no tiež zabrániť mu, aby zopakoval jeho krvou poškvrnené omyly, ktorých sa v minulosti dopustil. Prežite v ich koži strhujúce dobrodružstvo a popasujte sa so všetkými nástrahami ako správny mnohými bojmi zocelený bojovník.

Čelte nástrahám Severu

Rovnako ako v predchádzajúcich častiach sa bude aj tento krát hlavný hrdina potýkať s bohmi a monštrami. Sever je však omnoho desivejšie miesto, ktoré sa s nikým nemazná, a preto bude ho bude stáť mnoho síl prebojovať sa krutou krajinou. Do cesty sa mu postavia obludy ako je Jörmungandr, obrovský morský had, ktorý je podľa severskej mytológia predzvesťou a strojcom Ragnaröku, čiže konca sveta. Cestu mu skríži aj nemŕtva bytosť Draug, ohnivý troll, či čarodejnice známe ako Zmŕtvychvstalé. Každý z nepriateľov má jedinečné schopnosti, no aj slabosti, pomocou ktorých ich Kratos dokáže zničiť. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Adventúry
Lokalizácia: anglická

Ďalšie vlastnosti

Značka: Sony
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Adventúry
Vekové obmedzenie: 18+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: anglická

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: PS719963509

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore