GoGEN BPS 686 X čierny


Párty reproduktor, Farba čierna, 2 × reproduktor, RMS výkon: 70 W, Typ média: USB, Bluetooth: Áno, Wi-Fi: Nie, NFC: Nie, FM rádio: Áno, DAB: Nie, RDS: Nie, USB port: Áno, AUX vstup: Áno, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Vstup pre externý mikrofón: Áno, Výstup pre slúchadlá: Áno, Vstavaný displej: Áno. Viac info


Cena 119,99 €

Zľava 25 % z predchádzajúcej ceny: 159,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,40 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 12,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný párty reproduktor GoGEN BPS 686 X v čiernej farbe sa postará o výnimočnú zábavu či už ste u vás doma alebo na firemnom večierku. Precízny zvuk poplynie do priestoru s výkonom 70 W a celkový zážitok z hudby umocnia svetelné LED efekty. Špecifikom je integrovaná batéria, ktorá sa postará o 5 hodín bezdrôtovej prevádzky, prehľadný LCD displej či integrovaný FM tuner s 30 predvoľbami, no poteší aj viacero druhov možností konektivity – Bluetooth, USB vstup a Aux-In. Ak by ste chceli zábavu ešte vygradovať, zariadenie disponuje prednastavenými ekvalizérmi, funkciou zvýraznenia basov či dvojicou konektorov pre mikrofóny, aby ste si mohli užiť ten správny karaoke večierok (súčasťou balenia je aj jeden mikrofón).

Skvelý výkon, skvelá párty

Tento prenosný párty reproduktor svojím rozsahom funkcií zaujme každého, kto rád počúva hudbu naplno. Hodí sa na rôzne párty, rodinné oslavy, svadby, ozvučenie cvičebných lekcií, karaoke večierky, firemné prezentácie, športové podujatia alebo len tak pre kvalitnú reprodukciu obľúbenej hudby. Prostredníctvom Bluetooth technológie streamuje hudbu až na vzdialenosť 10 metrov. Reproduktor je prenosný a vybavený rukoväťou na pohodlné uchopenie. S výškou 60 cm a váhou necelých 7 kg stále nie je problém ho prenášať na akcie všetkého druhu.

O zábavu postarané

So svojím výstupným výkonom 2× 35 W ozvučí aj poriadne veľké priestory. Zvládne aj karaoke, obsahuje dva výstupy pre mikrofón s vlastným ovládaním hlasitosti. Pridať môžete aj funkciu ozveny (ECHO), ktorú milujú predovšetkým deti. Ak máte radi disco atmosféru, môžete si hudbu okoreniť aj svetelnými efektmi

Poriadna dávka basov

Okrem toho, že reprodukuje hudbu v maximálne čistej a zvukovo silnej miere, disponuje aj možnosťou nastavenia vlastných basov a má prednastavené ekvalizéry.

Dlhých 5 hodín naplno

Prostredníctvom párty reproduktora môžete počúvať rádio s digitálnym FM tunerom s 30 predvoľbami, alebo si púšťať skladby v MP3 formáte. Nabíjací akumulátor dodá reproduktoru dostatok energie až na 5 hodín nepretržitého prehrávania pri nastavení maximálnej hlasitosti. Pre rádio aj ostatné funkcie slúži prehľadný LCD displej.

Kľúčové vlastnosti

 • LCD displej

 • Bezdrôtové Bluetooth streamovanie

 • Karaoke - Mikrofón je súčasťou balenia

 • Digitálny FM tuner , 30 predvolieb

 • Podpora formátu MP3

 • Prednastavené ekvalizéry

 • Zvýraznenie basov

 • Svetelné LED efekty

 • Nabíjací akumulátor

 • Doba prevádzky na akumulátor 5 hodín

 • Frekvenčný rozsah 40 Hz - 15 kHz

 • Výstupný výkon 2× 35 W

 • Konektory: 2× USB vstup, 2× vstup pre mikrofón - 6,3 mm Jack, Aux In - 3,5 mm Jack

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
RMS výkon 70 W
Vstup pre externý mikrofón Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GoGEN BPS 686 X čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené