GoGEN Maxipes Fík MAXI KARAOKE ružový


Bluetooth: Áno, USB port: Áno, Typ média: USB, CD-R, CD, CD-RW, Výstup pre slúchadlá: Áno, RMS výkon: 2.4 W, NFC: Nie, DAB: Nie, RDS: Nie, Počet reproduktorov: 2, Kazetový prehrávač: Nie,

Farba


Cena 53,90 €

Zľava 9 % z pôvodnej ceny: 59,00 € Zobraziť nápoveď

1,08 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

CD prehrávač GoGEN MAXI KARAOKE v ružovej farbe je svojím dizajnom so známou večerníčkovou postavičkou psíka Fíka a jeho kamarátky Aji určený pre detských poslucháčov. Umožňuje prehrávať formáty CD-R/RW ako aj MP3 súbory vďaka USB vstupu umiestnenom na zadnej strane prístroja. Podporuje aj bezdrôtové streamovanie audio súborov prostredníctvom Bluetooth technológie. Malých spevákov a moderátorov určite poteší funkcia Karaoke (mikrofón je súčasťou balenia), vďaka ktorej si deti môžu zaspievať duet so svojím obľúbeným interpretom. Praktickou vlastnosťou je aj slúchadlový výstup. O kvalitný zvuk sa postarajú 2 reproduktory s výkonom 2 x 1,2 W. Najdôležitejšie informácie sú zobrazované na LCD displeji a napájanie je zabezpečené prostredníctvom batérií či z elektrickej siete.

Navrhnutý pre deti

CD prehrávač GoGen Maxikaraoke na prvý pohľad zaujme svojim dizajnom s vyobrazenou známou večerníčkovou postavičkou maxipsa Fíka a jeho kamarátky Aji a je určený predovšetkým najmenším členom rodiny. 

Množstvo funkcií

GoGen Maxikaraoke disponuje množstvom užitočných funkcií typických pre bežné prehrávače. Pod kresbami postavičky nájdete CD prehrávač, ktorý si poradí s formátmi CD-R/RW. Navyše umožňuje aj prehrávanie MP3 súborov z USB flash disku- jeho vstup je umiestnený na zadnej strane zariadenia.

Bluetooth streamovanie

Prehrávač podporuje aj bezdrôtové streamovanie audio súborov prostredníctvom Bluetooth technológie. Deťom tak môžete napr. prehrávať rozprávky priamo z vášho mobilného zariadenia na diaľku. Túto funkciu oceníte aj v prípade, že chcete mať  dohľad nad hlasitosťou prehrávača.

Karaoke

Súčasťou balenia prehrávača je aj farebný káblový mikrofón. Po jeho zapojení možno doplniť aktuálny prehrávaný obsah o spev, prípadne hovorené slovo. Na svoje si tak prídu malí speváci alebo rozprávači. Prehrávač disponuje mikrofónovým 6,3 mm vstupom. K prehrávaču tak možno pripojiť aj iný mikrofón, než ten v balení. 

Kľúčové vlastnosti

 • LCD displej
 • Bluetooth
 • USB vstup
 • CD prehrávač s vertikálnym vkladaním disku
 • Podpora formátu MP3
 • Karaoke (mikrofón je súčasťou balenia)
 • Mikrofónový vstup 6,3 mm
 • Slúchadlový výstup 3,5 mm
 • Výstupný výkon 2 x 1,2 W
 • Napájanie z elektrickej siete alebo batériami 
   

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Áno
Typ média USB, CD-R, CD, CD-RW
Výstup pre slúchadlá Áno
RMS výkon 2.4 W
NFC Nie
DAB Nie
RDS Nie
Počet reproduktorov 2
Kazetový prehrávač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GoGEN Maxipes Fík MAXI KARAOKE ružový

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené