GoGEN MAXIPREHRAVAC P ružový


Rádioprehrávač, Farba ružová, Podporované pásma: FM, 0 staníc v pamäti, USB port, AUX vstup, Zvukové formáty: mp3, Vstavaný displej, LCD, Napájanie: 230V + batéria, Typ batérie: C, integrovaná. Viac info

Farba


Cena 50,99 €

Zľava 11 % z predchádzajúcej ceny: 56,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 1,02 € Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Pestrý rádioprijímač s CD GoGEN MAXIPREHRAVAC P v ružovom dizajne s vyobrazením Maxipsa Fíka a jeho kamarátky Áji poteší svojimi funkciami tých najmladších členov rodiny. Najpríťažlivejšou funkciou sa s určitosťou stane Karaoke (mikrofón je súčasťou balenia), vďaka ktorej si deti môžu zaspievať duet so svojím obľúbeným interpretom. Zariadenie umožňuje prehrávať CD-R/CD-RW disky a podporuje aj MP3 formát, čo využijete pri prehrávaní skladieb z flash disku cez integrovaný USB port. Analógový FM tuner sa postará o naladenie obľúbených rozhlasových staníc, ak práve nemáte chuť na váš navolený playlist. Najdôležitejšie informácie sú zobrazované na LCD displeji a napájanie je zabezpečené prostredníctvom batérií či z elektrickej siete.

Rádio pre deti

GoGEN MAXIPREHRAVAC skrýva vo svojom pestrom dizajne všetko, čo ocení každý malý hudobný nadšenec. Ľahko sa tak tento prehrávač stane každodenným spoločníkom nielen najmladších členov rodiny.

Karaoke funkcia pre všetkých

Deti milujú spievanie, najlepšie priamo do mikrofónu a s hudobným podmazom. A presne na toto mysleli výrobcovia MAXIPREHRAVACA s Maxipsom Fíkom a jeho kamarádkou Ájou. Práve mikrofón a funkcia karaoke je najdôležitejšou funkciou tohto farebného prehrávača. Deti si tak jednoducho môžu „strihnúť“ duet so svojím obľúbeným spevákom alebo hudobnou skupinou.

Praktické funkcie

Prehrávač umožňuje prehrávať CD-R a CD-RW disky vrátane podpory obľúbeného MP3 formátu. To je možné využiť aj v prípade prehrávania skladieb z Flash disku vďaka zabudovanému USB vstupu. Súčasťou prehrávača je aj analógový FM tuner. V rámci všetkých vyššie uvedených funkcií je možné jednoducho pripojiť aj funkciu Karaoke. Stačí zapojiť mikrofón, ktorý je súčasťou balenia, a hudobná show môže začať.

Detský spoločník

Napájaný je buď z elektrickej siete alebo batériami. Nič tak nebráni usporiadať karaoke show na záhradnej oslave narodenín najmladších rodinných príslušníkov.    

Kľúčové vlastnosti

  • LCD displej

  • Analógový FM tuner

  • Prehráva CD-R/RW

  • CD prehrávač s horizontálnym vkladaním disku

  • Podpora formátu MP3

  • Karaoke (mikrofón je súčasťou balenia)

  • USB vstup 

  • AUX vstup

  • Výstupný výkon 2 x 0,8 W

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Nie
USB port Áno
Výstup pre slúchadlá Nie
NFC Nie
DAB Nie
RDS Nie
Kazetový prehrávač Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií GoGEN MAXIPREHRAVAC P ružový

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami