Gorenje FNI518EA1


Vstavaná mraznička, Energetická trieda E, Objem: 212 l, Ročná spot. energie: 237 kWh, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Mraziaci výkon: 12 kg/24h, Akumulačná doba: 8 h, Rýchle zmrazenie: Áno", NoFrost:, Počet zásuviek: 8, Šírka: 55,5 cm, Výška: 177,2 cm, Hĺbka: 54,5 cm. Viac info


Cena 799,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 15,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná mraznička Gorenje FNI518EA1 má celkový využiteľný objem 212 litrov. Mraziaca kapacita spotrebiča je 12 kg za jeden deň. Systém NoFrost zabraňuje tvorbe námrazy a ľadu na vnútorných stenách a potravinách. Vnútro mrazničky disponuje priestrannými zásuvkami, SpaceBox a LED osvetlením.

Gorenje FNI518EA1

Vstavaná mraznička Gorenje FNI518EA1 s objemom 212 litrov je praktickým spotrebičom, ktorý je ideálny do mnohých domácností. Mraziaca kapacita tohto spotrebiča je 12 kg za jeden deň. V prípade výpadku elektrickej energie dokáže udržať chlad ďalších 8 hodín, takže znehodnotenia potravín sa obávať nemusíte. 

XXL SpaceBox

Táto zásuvka XXL SpaceBox s objemom 38 l v mraziacej časti je ideálny pre uskladnenie veľkých potravín, ako sú moriak, zabíjačkové výrobky, alebo dokonca koláče či iné.

LED osvetlenie

LED osvetlenie v chladničke poskytuje vynikajúce a vysoko efektívne osvetlenie. Životnosť osvetlenia je tridsaťkrát dlhšia, než u konvenčných žiaroviek, čo šetrí až desaťkrát toľko energie.

Jednoduchšie otváranie a zatváranie dverí

Masívne nožové pánty umožňujú otvorenie dverí do uhla 115°. To poskytuje lepší vnútorný prehľad, a vkladanie a vyberanie potravín je pohodlnejšie.

Unikátna technológia FastFreeze

Mraznička sa môže pochváliť unikátnou technológiou FastFreeze, ktorá zabezpečí rýchle zmrazenie čerstvo vložených potravín. Tak sa nezníži výkon a vaše potraviny budú v maximálnom bezpečí. Mraznička zmrazí potraviny pri -24°C, aby sa zachovala väčšina minerálnych látok v potravinách. Po približne 2 dňoch sa funkcia automaticky vypne a teplota v mrazničke sa vráti k pôvodnému nastaveniu. A v prípade, že zabudnete, inteligentné senzory v pravý čas skontrolujú, či nie je funkcia zapnutá.

NoFrost

Jeden z najlepších chladiacich systémov na trhu, inštalovaný v mraziacom priestore, zabraňuje hromadeniu ľadu a námrazy, aby bola spotreba energie nízka. Vďaka tomu je využitie úložnej kapacity optimálne a odpadá odmrazovanie a čistenie interiéru. Balíčky alebo kúsky mrazených potravín sa k sebe neprilepia, vaše potraviny tak zostanú v mrazničke čisté a upratané.

Invertorový kompresor

Mraznička sa môže pochváliť tichou prevádzkou vďaka invertorovému kompresoru s hlučnosťou len 38 dB. Invertorový kompresor sa rýchlejšie dokáže prispôsobiť teplotným zmenám vo vnútri chladničky, čo má za následok zachovanie optimálnej teploty za každých podmienok.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celkový čistý objem 212 L
Mraziaci výkon 12 kg/24h
Počet zásuviek 8
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje FNI518EA1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami