Gorenje G640EW


Šírka: 60 cm, Počet horákov/varných zón: 4, Typ horného povrchu: Kov-Plyn, Materiál mriežok: Smalt, Elektrické zapaľovanie: Áno, Malý horák (počet): 1, Štandardný horák (počet): 2, Veľký horák (počet): 1,


Cena 136,00 €

Zľava 2% z pôvodnej ceny: 139,00 € Zobraziť nápoveď

2,72 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Plynová varná doska Gorenje G640EW v bielom prevedení so smaltovaným povrchom ma integrované elektrické zapaľovanie v ovládacích prvkoch. K dispozícii má 4 samostantné plynové horáky rôzneho priemeru a výkonu: 1 pomocný, 2 štandardné a 1 veľký. Klasické otočné ovládacie gombíky ladia s varnou doskou, sú umiestnené vpredu. Povrch spotrebiča je hladký pre maximálne pohodlné a jednoduché čistenie. Odnímateľné ochranné mriežky udržia hrnce na varnej doske stabilné a je možné ich ľahko očistiť.

Gorenje G640EW

Varná doska Gorenje G640EW v bielom prevedení s povrchnom BigSurface ponúka viac priestoru pre vaše hrnce a panvice sa hodí do všetkých kuchýň, či už malých alebo veľkých, starých alebo nových. Práve vďaka tomu nezameniteľnému dizajnovému prevedeniu dodá vašej kuchyni kúsok jedinečnosti, po ktorej ste tak dlho túžili. Plynová varná doska disponuje veľmi jednoduchým ovládaním. Požadované stupne výkonu horákov ľahko navolíte pomocou mechanických točiacich sa gombíkov.

Pohodlie a bezpečie počas varenia

Plynová varná doska disponuje praktickými smaltovanými varnými mriežkami, ktoré zvýšia bezpečnosť, pohodlie a účinnosť pri varení. Taktiež aj plynové horáky sú vybavené poistkou pre prípad zhasnutia plameňa. Ak dôjde k náhodnému alebo neúmyselnému zhasnutiu, prívod plynu sa automaticky odpojí, a tým sa zabráni vypúšťaniu plynu do miestnosti. Konečne varná doska, ktorá myslí na vašu bezpečnosť.

Varné zóny

Varná doska má k dispozícii 4 samostatné plynové horáky rôzneho výkonu. Všetky sú pre vybavené bezpečnostnou poisktou proti úniku plynu. Integrované elektrické zapaľovanie v ovládacích gombíkoch vám uľahčí prácu.

  • ľavá predná zóna: 98,5 mm a 3000 W

  • pravá predná zóna : 53,7 mm a 1050 W

  • ľavá zadná zóna: 73,5 mm a 1800 W

  • pravá zadná zóna: 73,5 mm a 1800 W

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Kov-Plyn
Materiál mriežok Smalt
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje G640EW

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené