Gorenje GECS5C70BPA


Sklokeramický sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 70 l, Sklokeramická varná doska, 4 varných zón, čierna farba, Displej:, Gril, Výška: 85 cm, Šírka: 50 cm, Hĺbka: 59,4 cm. Viac info


Cena 498,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sklokeramický sporák Gorenje GECS5C70BPA je ideálnou voľbou pre vašu kuchyňu. S energetickou triedou A vám ponúka úsporu energie. S objemom rúry 70 l máte dostatok miesta na pečenie. Sklokeramická varná doska s 4 varnými zónami v čiernej farbe je moderná a praktická. Displej vám umožňuje jednoduché ovládanie. Sporák má aj gril a s výškou 85 cm, šírkou 50 cm a hĺbkou 59,4 cm sa ľahko prispôsobí vašej kuchyni.

 

 

 

Technológia MultiAir

Rúra s technológiou MultiAir optimalizuje cirkuláciu horúceho vzduchu, čo zabezpečuje rovnomerné upečenie jedla. Vzduch sa šíri po celej rúre vďaka ventilačným otvorom na zadnej stene a zaoblenému tvaru. Ventilátor zaisťuje rovnomerné pečenie zo všetkých strán, čo umožňuje súčasné pečenie na viacerých úrovniach bez miešania vôní a chutí. Rúra je ideálna pre dokonalé výsledky pri príprave pokrmov.

Funkcia AirFry

Model Gorenje GECS5C70BPA vám umožní vychutnať si lahodné vyprážané jedlo bez zbytočných kalórií. Tento produkt využíva metódu intenzívneho pečenia horúcim vzduchom, pri ktorej nie je potrebný žiadny tuk na dosiahnutie dokonale chrumkavej zlatohnedej kôrky. Je vhodný na pečenie malých kúskov mäsa, rýb, zeleniny a mrazených výrobkov ako hranolky či kuracie nugetky. Užite si chrumkavosť bez nadbytočných kalórií s týmto výnimočným produktom.

Program ExtraSteam

Rúra Gorenje GECS5C70BPA vytvára dokonale dusené prostredie pre váš chlieb. Program ExtraSteam zabezpečuje vysokú kysnutú a chrumkavú kôrku. Stačí pridať trochu vody do zásobníka a nechať rúru pracovať. Užite si výsledok bez námahy.

Zakaždým rovnomerne upečené

Sporáky Gorenje sú dobre známe svojou inovatívnou zaoblenou dutinou, ktorá je ich charakteristickým znakom už mnoho rokov. Tvar HomeMade bol inšpirovaný tradičnými pecami na drevo a zaisťuje lepšiu cirkuláciu vzduchu v porovnaní s konkurenciou. Teraz bol tvar HomeMade kompletne prepracovaný a prúdenie vzduchu zdokonalené vďaka novému dizajnu ohrievača a vylepšenému rozloženiu vetracích otvorov. Preto je teplota stabilná v celej rúre sporáka.

AquaClean čistenie

Pomoc pri čistení vnútra rúry sporáka pomocou AquaClean. Stačí naliať pol litra vody do pekáča a zapnúť tento program AquaClean po každom pečení. Výsledky sú viditeľné už za 30 minút na celej ploche a plechoch na pečenie. Škvrny a mastnota sú zmäkčené a ľahko zotierateľné.

Veľký priestor

Inovatívna rúra Gorenje GECS5C70BPA je ideálna pre všetkých, ktorí milujú variť a piecť vo väčšom množstve. Vďaka jej konštrukčnému riešeniu sa vnútro rúry môže zväčšiť, čo umožňuje plné využitie celej šírky rúry. Na každom plechu na pečenie je viac miesta, čo vám poskytuje väčšiu flexibilitu pri príprave jedál. Navyše, špičková technológia tejto rúry zaisťuje rovnomerné prepečenie jedla na všetkých úrovniach. Ak chcete mať v kuchyni skutočne výkonný a spoľahlivý spotrebič, táto rúra je pre vás tou správnou voľbou.

Program rozmrazovania

Sporák Gorenje s programom pre jednoduché a účinné rozmrazovanie je ideálnym pomocníkom pre rovnomerné rozmrazovanie akýchkoľvek hlboko zmrazených potravín. Stačí jednoducho nastaviť čas a nechať rúru pracovať za vás.

Rýchly predohrev rúry

Sporák s rúrou OptiBake je výnimočný svojou rýchlosťou predhrievania. Dosiahne teplotu 200 °C za len 5 minút, čím šetrí až 30 % času potrebného na predhrievanie. Tento sporák sa radí medzi tie najrýchlejšie na trhu. Jeho výhoda je zvlášť cenná pri receptoch, ktoré požadujú predhriatu rúru.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Časovač Áno
Trieda energ.účinnosti A
Počet programov 11
Dizajn skrine voľnestojací
Systém ovládania Otočné + dotykové
Typ varnej dosky Sklokeramická
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umiestnenie ovládania predné
Typ rúry Elektrický

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GECS5C70BPA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami