Gorenje GECS6C70XPA


Sklokeramický sporák, Energetická trieda A, Objem rúry: 71 l, Sklokeramická varná doska, 4 varných zón, nerez farba, Displej:, Gril, Výška: 85 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 478,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,58 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Sklokeramický sporák Gorenje GECS6C70XPA v nerezovom prevedení disponuje 4 varnými zónami a multifunkčnou rúrou. Rúra má objem 71 l a disponuje smaltovaným povrchom SilverMatte, ktorý je mimoriadne odolný. Sporák je možné ovládať pomocou zasúvacích gombíkov s ICON LED senzorovým ovládaním. Disponuje čiastočne výsuvnými teleskopickými lištami na 2 úrovniach, vnútorným osvetlením rúry, systémom MultiAir, funkciou Extra Para, chladiacim systémom DynamiCooling a čistením AquaClean. Súčasťou je aj hlboký a plytký smaltovaný plech a rošt.

 

 

 

Funkcia AquaClean

AquaClean ponúka vynikajúcu pomoc pri čistení rúry. Všetko, čo je potrebné urobiť, je len naliať pol litra vody do pekáča a zapnúť AquaClean na 30 minút. Výsledky sú viditeľné na celom povrchu vnútra rúry a aj na plechoch či pekáčoch. Mastnota a zapečené škvrny sa uvoľnenou parou zmäkčia, potom ich stačí jednoducho utrieť handričkou.

AIRFRY

Táto metóda intenzívneho pečenia horúcim vzduchom nevyžaduje žiadny tuk. V kombinácii so špeciálnym perforovaným plechom na pečenie (v závislosti od modelu), ktorý dokonale prepečie jedlo zo všetkých strán, dosiahnete ešte lepšie výsledky. Vhodné na pečenie malých kúskov mäsa, rýb, zeleniny alebo mrazených výrobkov, ako sú hranolky či kuracie kúsky.

Pečenie s parou

Tento program vytvára v rúre počas pečenia paru, ktora zaistí, že váš chlieb bude mať chrumkavú kôrku. Všetko, čo musíte urobiť, je vložiť trochu vody do plytkého plechu, zvoliť program ExtraSteam a nechať rúru pracovať.

Povrch SilverMatte

SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne teplo a to aj pri pyrolytickom čistení pri 500 °C. Bez mikropórov sú povrchy rúry a plechov odolné voči najvyšším teplotám, mikrovlnám či pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú reflexiu a poskytuje dodatočnú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér rúry vždy bezpečný a sterilný.

Rýchly predohrev rúry

Vďaka tejto funkcii môže rúra dosiahnuť teplotu až 200 °C za necelých 5 minút, čím ušetrí až 30 % času potrebného pri štandardnom predhrievaní rúry. Svetelný a zvukový signál (v závislosti od modelu) vás informuje, kedy je správna teplota.

Pizza program

Tento program s nastavením teploty pečenia až na 300 °C bol špeciálne navrhnutý tak, aby vám pomohol upiecť dokonalú pizzu, focacciu, chlebové placky a podobné pečené dobroty.

Spôsoby ohrevu

  • Rýchly predohrev rúry

  • Spodné a horné vyhrievacie teleso s ventilátorom

  • Veľké infra grilovacie teleso s ventilátorom

  • AirFry zdravé fritovanie

  • Kruhové vyhrievacie teleso s parou

  • Spodné a horné vyhrievacie teleso s parou

  • Veľké infra grilovacie teleso

  • Pizza funkcia

  • FrozenBake program pre hotové a mrazené jedlá

  • Rozmrazovanie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Časovač Áno
Trieda energ.účinnosti A
Počet programov 11
Dizajn skrine voľnestojací
Systém ovládania Otočné + dotykové
Typ varnej dosky Sklokeramická
Celk.vnútor.kapacita rúry 71 L
Gril Áno
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramické
Počet el.varných zón 4
Umiestnenie ovládania predné
Typ rúry Elektrický

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GECS6C70XPA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami