Gorenje GI561D10S


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 11 súprav riadu, Spotreba energie: 72 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 45 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Počet programov: 5, AquaStop funkcia, Výška: 81,5 cm, Šírka: 44,8 cm, Hĺbka: 57 cm. Viac info


Cena 379,99 €

Zľava 12 % z predchádzajúcej ceny: 429,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 7,60 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 6 × 63,34 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Gorenje GI561D10S na jedno naplnenie umyje až 11 súprav riadu. Ovládaná je spredu pomocou ovládacieho panela s tlačidlami. Koniec programu ohlási svetelný aj zvukový signál. K dispozícii má 5 umývacích programov: Intenzívne umývanie, program pre sklo, auto program, Eco program, 1 h umývanie. Funkcia SpeedWash umožňuje skrátiť umývacie programy. Ponúka tiež odložený štart o 0-24 hodín. Vnútornú výbavu umývačky Gorenje GI561D10S tvoria 3 koše vybavené plastovou rukoväťou s logom. Horný je možné manuálne nastaviť. Dvierka sa automaticky pootvoria na konci umývacieho cyklu vďaka funkcii TotalDry. Pre bezpečnosť je umývačka riadu vybavená ovchranou proti pretečeniu Total AquaStop. Šírka 45 cm

Plne integrovaná umývačka riadu

Plne zabudovateľnú umývačku riadu Gorenje GI561D10S si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. So šírkou 45 cm a veľkým vnútorným priestorom sa táto umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Používanie umývačky  je ešte jednoduchšie vďaka pohodlnému ovládaniu zhora. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 11 obedových súprav riadu v dvoch košoch. Oceníte aj informatívny displej, ktorý informuje o zostávajúcom čase a vizuálny indikátor konca umývania na ovládacom paneli. 

Programy a funkcie 

  • Programy: Intenzívne umývanie, Program pre sklo, Auto program, ECO program, 1h umývanie
  • Ďalšie možnosti: Program 1/2 náplň, TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu, Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov
  • Ochrana proti pretečeniu: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu Gorenje sa môže pochváliť účinným filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. Vždy bude pripravený na ďalší umývací cyklus, v ktorom zaistí perfektné výsledky a žiarivo čistý riad.

Total AquaStop - ochranný systém proti vytopeniu

Vďaka bezpečnostnEJ funkciI AquaStop môže byť umývačka bezpečne ponechaná v prevádzke v noci aj počas vašej neprítomnosti. V prípade úniku vody alebo vytečeniu funkcia AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo súčasne odčerpá zvyškovú vodu preč zo spodku umývačky. Funkcia AquaStop zostáva plne funkčná po celú dobu životnosti umývačky.

Funkcia TotalDry

Po dokončení umývacieho cyklu sa dvere umývačky automaticky trošku otvoria pre vypustenie nadbytočnej pary. To umožňuje prístup čerstvého vzduchu, čím sa umytý riad, ako napríklad plastové nádoby, kompletne vysušia.  Vynikajúce pre rýchle schnutie s nízkou spotrebou energie.

Speedwash

SpeedWash skráti čas umývacích programov. Pokiaľ potrebujete riad umyť rýchlejšie ako je štandardný čas, rýchly 20 minútový program je možné pomocou funkcie SpeedWash skrátiť na rekordných 15 minút. Ideálne pre menej zašpinený riad v prípade, že máte viac hostí naraz.

Perfect Drying 

Umývačka značky Gorenje obdržala do svojej výbavy praktickú funkciu Perfect Drying. Tá sa postará o dokonalé vysušenie riadu, a to tak že z posledného horúceho plákania využíva teplo. Zostavajúca para kondenzuje vo vnútri umývačky, steká na dno a odparí sa. Výsledkom je spoľahlivo vysušený, čistý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 11
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GI561D10S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami