Gorenje GI693C60XUV UltraClean


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda C, Kapacita 16 súprav riadu, Spotreba energie: 76 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 39 dB, Spotreba vody 9,6 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 7, AquaStop funkcia, Automatické otváranie dverí, Výška: 81,6 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 57,5 cm. Viac info


Cena 679,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,60 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Inteligentná vstavaná umývačka riadu Gorenje GI693C60XUV s invertorovým motorom PowerDrive na jedno naplnenie umyje 16 súprav riadu. Ovládaná je pomocou dotykového ovládacieho panela a ponúka možnosť ovládať umývačku cez wifi. Na výber ponúka až 7 programov, disponuje s vnútorným svetlom, stavovým svetlom na podlahu, ionizátorom, ExtraHygiene s UV technológiou a iné. Vybavená je Total AquaStop ochranou a funkciou TotalDry - automatické pootvorenie dvierok na konci umývacieho programu. Hlučnosť pri umývaní je 39 dB.

Vstavaná umývačka riadu

Plne zabudovateľnú umývačku riadu Gorenje GI693C60XUV ponúka účinnú, úspornú a tichú prevádzku. S dostatočne veľkým vnútorným priestorom sa umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 16 obedových súprav riadu. Oceníte aj informatívny displej, ktorý informuje o zostávajúcom čase.  

Programy a funkcie

  • Programy: Nočné umývanie, Intenzívne umývanie, Program hygiena, Auto program, Krištáľové sklo, ECO program, 1h umývanie
  • Funkcie: Samočistiaci program, TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu, Ionizátor, ExtraHygiene s UV technológiou, SpeedWash - možnosť skrátenia programov
  • Senzory: Senzor hladiny vody, Senzor čistoty vody

UltraClean 

Umývačka riadu disponuje špeciálnym programom vyvinutým pre sklo a tým je Ultra Clean. Program pracuje pri nižších teplotách čím je tak umývanie sklenených riadov bezpečné. 

Odstraňuje 99,9% baktérií a vírusov aj pri nižších teplotách 

Umývačka riadu disponuje funkciou UV svetla, ktorá sa aktivuje prostredníctvom možnosti UV žiarenia. UV svetlo sa postará o antibakteriálny účinok aj pri nižších teplotách programu (napr. Eco 55°C) a odstráni tak až 99,9% baktérií a vírusov. Funkcia je voliteľná a je možno ich použiť pri všetkých programoch. 

Spoľahlivo suchý riad 

Váš riad bude dokonalo suchý, vďaka funkcii SmartUltra Dry. Po umývacom cykle sa aktivuje ventilátor a odstráni všetku horúcu paru. Navyše sa po skončení programu automaticky mierne pootvoria dvierka umývačky, aby sa vypustila para a vpustil sa čerstvý vzduch. Vaše umyté riady, dokonca aj tie plastové, sa tak úplne vysušia.

Invertorový motor PowerDrive

Umývačka riadu disponuje výkonným invertorovým motorom PowerDrive s reguláciou otáčok. Vďaka tomu zaisťuje vysoký výkon s významne tichšou prevádzkou a nižšou spotrebou energie, a tým poskytne dlhšiu životnosť umývačky. 

Intenzívna CleanZone

Modely umývačiek riadu Gorenje ponúkajú riešenia pre najodolnejšie škvrny a vysokú úroveň znečistenia riadov. Vybavené sú dvoma výkonnými a vysoko účinnými tryskami, ktoré sú umiestnené v zadnej časti. Vysokotlakové trysky sa zameriavajú priamo na najtvrdšie škvrny, vďaka čomu je ideálna na umývanie hrncov, panvíc či plechov.

Vnútorné osvetlenie

Vnútorný priestor umývačky riadu disponuje LED osvetlením, ktoré elegantne osvetlí celý vnútorný priestor. Umývačka Vám tak umožní jednoduché vkladanie a vyberianie, a skvelý prehľad o uloženom riadu.

Speedwash

SpeedWash skráti čas umývacích programov. Pokiaľ potrebujete riad umyť rýchlejšie ako je štandardný čas, rýchly 20 minútový program je možné pomocou funkcie SpeedWash skrátiť na rekordných 15 minút. Ideálne pre menej zašpinený riad v prípade, že máte viac hostí naraz.

Posuvný dávkovač 

Umývačka riadu disponuje minimalistickým posuvným dávkovačom na čistiací prostriedok, ktorý sa ľahko čistí. Postará sa o lepšie dávkovanie čistiaceho prostriedku a tým zabezpečí spoľahlivé umytie všetkých druhov riadu.

Možnosť pripojenia k prívodu horúcej vody

Umývačku riadu Gorenje môžete namiesto studenej vody pripojiť k horúcej vode (s teplotou max. 70°C). Keď si vyberiete prívod horúcej vody, skrátite tak čas trvania programu a znížite spotrebu energie umývačky. Riešenie pre vašu rodinu šetrné k životnému prostrediu a vášmu rozpočtu.

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu sa môže pochváliť účinným filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. Vždy bude pripravený na ďalší umývací cyklus, v ktorom zaistí perfektné výsledky a žiarivo čistý riad.

Total AquaStop - ochranný systém proti vytopeniu

Vďaka bezpečnostnej funkciI AquaStop môže byť umývačka bezpečne ponechaná v prevádzke v noci aj počas vašej neprítomnosti. V prípade úniku vody alebo vytečeniu funkcia AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo súčasne odčerpá zvyškovú vodu preč zo spodku umývačky. Funkcia AquaStop zostáva plne funkčná po celú dobu životnosti umývačky.

Príborová zásuvka 

Vstavaná umývačka riadu disponuje treťou zásuvkou, ktorá sa nachádza hore. Horná zásuvka je nastaviteľná a funguje ako zásobník na príbory. Výhodou je že bočné panely je možné prenastaviť alebo vybrať podľa toho, koľko priestoru potrebujete.

ConnectLife 

Zjednodušte si svoj život a získajte možnosti ovládania a kontrolu nad vašou umývačkou, vďaka aplikácií ConnectLife vo vašom mobilnom zariadení. Aplikácia poskytne funkcie ako diaľkové ovládanie, upozornenia a tie Vám pomôžu zvládnuť všetky operácie umývania riadu rýchlejšie a navyše odkiaľkoľvek.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 39 dB
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti C

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GI693C60XUV UltraClean

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami