Gorenje GS541D10W


Maximálna hlučnosť: 45 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 11, Trieda energetickej účinnosti 2021: D,


Cena 379,00 €

7,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Umývačka riadu Gorenje GS541D10W v bielom prevedení a so šírkou 45 cm. Zmestí sa do nej 11 súprav riadu. Menu ponúka 5 programov. Vybavená Aquasenzorom, odloženým štartom, indikátorom zostávajúceho času a funkciou SpeedWash pre rýchlejšie umývanie. Funkcia TotalDry pootvorí na konci umývacieho programu dvierka. Disponuje invertorovým motorom PowerDrive. Má 3 nastaviteľné koše so systémom Click-Clack. Pri umývaní dosahuje hlučnosť 45 dB.

Gorenje GS541D10W

Voľne stojacu umývačku riadu Gorenje GS541D10W si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. So šírkou 45 cm a veľkým vnútorným priestorom sa táto umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Používanie umývačky je ešte jednoduchšie vďaka pohodlnému ovládaniu zhora. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 11 obedových súprav riadu v dvoch košoch. Oceníte aj informatívny displej, ktorý informuje o zostávajúcom čase a vizuálny indikátor konca umývania na ovládacom paneli. 

  • Programy: Program pre sklo, Intenzívne umývanie, Auto program, ECO program, 1h umývanie
  • Ochrana proti pretečeniu: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu
  • Ďalšie možnosti: Program 1/2 náplň, TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu, Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov

Optimálne plnenie umývačky 

Funkčný systém Click-Clack vám poskytne optimálny priestor pre veľké misy či podnosy. Posunutím horného koša o jednú úroveň vyššie tak vytvoríte v spodnom koši väčší priestor, dokonca aj pre tie najväčšie kusy riadu. Navyše spodný kôš disponuje skladacími držiakmi, čo vám obzvlášť poskytne veľký priestor pre umývanie hrncov či panvíc. 

Funkcia 3 v 1

Po jednoduchej aktivácii funkcie 3 v 1 bude vaša umývačka automaticky zisťovať, aký typ umývacieho prípravku používate. Ak používate tablety 3 v 1, umývačka prispôsobí cyklus umývania a nedávkuje leštidlo. Ak používate práškový alebo gélový umývací prípravok, dôjde k uvoľneniu leštidla, aby sa umožnilo dosiahnutie dokonalých výsledkov umývania a dokonalého lesku.

Perfect Drying 

Umývačka značky Gorenje obdržala do svojej výbavy praktickú funkciu Perfect Drying. Tá sa postará o dokonalé vysušenie riadu, a to tak že z posledného horúceho plákania využíva teplo. Zostavajúca para kondenzuje vo vnútri umývačky, steká na dno a odparí sa. Výsledkom je spoľahlivo vysušený, čistý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 11
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje GS541D10W

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené