Gorenje GS541D10X


Umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 11 súprav riadu, Spotreba energie: 72 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 45 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Počet programov: 5, AquaStop funkcia, Výška: 84,5 cm, Šírka: 44,8 cm, Hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 439,99 €

Zľava 2 % z predchádzajúcej ceny: 449,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 66,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,5 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Umývačka riadu Gorenje GS541D10X v nerezovom prevedení a so šírkou 45 cm. Zmestí sa do nej 11 súprav riadu. Menu ponúka 5 programov. Vybavená Aquasenzorom, odloženým štartom, indikátorom zostávajúceho času a funkciou SpeedWash pre rýchlejšie umývanie. Funkcia TotalDry pootvorí na konci umývacieho programu dvierka. Disponuje invertorovým motorom PowerDrive. Má 3 nastaviteľné koše so systémom Click-Clack. Pri umývaní dosahuje hlučnosť 45 dB.

Gorenje GS541D10X

Voľne stojacu umývačku riadu Gorenje GS541D10X si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. So šírkou 45 cm a veľkým vnútorným priestorom sa táto umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Používanie umývačky je ešte jednoduchšie vďaka pohodlnému ovládaniu zhora. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 11 obedových súprav riadu v dvoch košoch. Oceníte aj informatívny displej, ktorý informuje o zostávajúcom čase a vizuálny indikátor konca umývania na ovládacom paneli. 

  • Programy: Program pre sklo, Intenzívne umývanie, Auto program, ECO program, 1h umývanie
  • Ochrana proti pretečeniu: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu
  • Ďalšie možnosti: Program 1/2 náplň, TotalDry - automatické pootvorenie dverí na konci umývacieho cyklu, Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov

Optimálne plnenie umývačky 

Funkčný systém Click-Clack vám poskytne optimálny priestor pre veľké misy či podnosy. Posunutím horného koša o jednú úroveň vyššie tak vytvoríte v spodnom koši väčší priestor, dokonca aj pre tie najväčšie kusy riadu. Navyše spodný kôš disponuje skladacími držiakmi, čo vám obzvlášť poskytne veľký priestor pre umývanie hrncov či panvíc. 

Funkcia 3 v 1

Po jednoduchej aktivácii funkcie 3 v 1 bude vaša umývačka automaticky zisťovať, aký typ umývacieho prípravku používate. Ak používate tablety 3 v 1, umývačka prispôsobí cyklus umývania a nedávkuje leštidlo. Ak používate práškový alebo gélový umývací prípravok, dôjde k uvoľneniu leštidla, aby sa umožnilo dosiahnutie dokonalých výsledkov umývania a dokonalého lesku.

Perfect Drying 

Umývačka značky Gorenje obdržala do svojej výbavy praktickú funkciu Perfect Drying. Tá sa postará o dokonalé vysušenie riadu, a to tak že z posledného horúceho plákania využíva teplo. Zostavajúca para kondenzuje vo vnútri umývačky, steká na dno a odparí sa. Výsledkom je spoľahlivo vysušený, čistý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 11
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Návody a manuály

Hodnotenie

4,5 / 5

2 recenzie Gorenje GS541D10X

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Katarina

14. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáJan

25. 2. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Fakt tichá