Gorenje GTW641EB


Plynová varná doska, Počet horákov: 4, Materiál mriežok: Liatina, Poistka horákov, Elektrické zapaľovanie, Výška: 13,6 cm, Šírka: 60 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 222,99 €

Zľava 3 % z predchádzajúcej ceny: 229,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,46 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Plynová varná doska Gorenje GTW641EB v čiernom prevedení zo skla je vybavená 4 horákmi s rôznym výkonom. Plocha varnej dosky poskytuje až o 20% viac priestoru (BigSurface). Ovládaná je pomocou ergonomických gombíkov, rovnako čiernej farby, umiestnených v prednej časti vpravo. Na varenie využijete 2 štandardné horáky, jeden malý horák a jeden veľký Wok horák. V ovládacích gombíkoch je integrované elektrické zapaľovanie. Elegantný vzhľad a praktickú funkčnosť dopĺňajú 2 liatinové varné mriežky pre lepšiu stabilitu hrncov a panvíc. Šírka: 60 cm. Príkon: 5 W.

Gorenje GTW641EB

Varná doska Gorenje GW642CLB v čiernom prevedení s povrchnom BigSurface ponúka viac priestoru pre vaše hrnce a panvice sa hodí do všetkých kuchýň, či už malých alebo veľkých, starých alebo nových. Práve vďaka tomu nezameniteľnému dizajnovému prevedeniu dodá vašej kuchyni kúsok jedinečnosti, po ktorej ste tak dlho túžili. Plynová varná doska disponuje veľmi jednoduchým ovládaním. Požadované stupne výkonu horákov ľahko navolíte pomocou mechanických točiacich sa gombíkov. 

Pohodlie a bezpečie počas varenia

Plynová varná doska disponuje praktickými liatinovými varnými mriežkami, ktoré zvýšia bezpečnosť, pohodlie a účinnosť pri varení. Taktiež aj plynové horáky sú vybavené poistkou pre prípad zhasnutia plameňa. Ak dôjde k náhodnému alebo neúmyselnému zhasnutiu, prívod plynu sa automaticky odpojí, a tým sa zabráni vypúšťaniu plynu do miestnosti. Konečne varná doska, ktorá myslí na vašu bezpečnosť.

Varné zóny

Varná doska má k dispozícii 4 samostatné plynové horáky rôzneho výkonu. Všetky sú pre vybavené bezpečnostnou poisktou proti úniku plynu. Integrované elektrické zapaľovanie v ovládacích gombíkoch vám uľahčí prácu.

  • Predná ľavá zóna: 123 mm, 3500 W

  • Pravá predná zóna: 53,7 mm 1050 W

  • Ľavá zadná zóna: 73,5 mm 1800 W

  • Pravá zadná zóna: 73,5 mm 1800 W

Wok horák

Pripravte si ázijskú kuchyňu v pohodlí domova. Wok horáky dosahujú veľmi rýchlo vysokú teplotu, čím zabezpečia jednoduchú ale pritom dokonalú prípravu ázijskej kuchyne pre každého.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Počet horákov/varných zón 4
Typ horného povrchu Sklokeramika-Plyn
Materiál mriežok Liatina
Elektrické zapaľovanie Áno
Malý horák (počet) 1
Štandardný horák (počet) 2
Veľký horák (počet) 1
Extra veľký wok horák (počet) 1

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje GTW641EB

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Ján

11. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Najväčší rozmer medzi ľavým predným horakom a ostatnými pre veľký hrniec alebo wok pretože ovládacie gombíky su len v ľavej polovici horakmi
  • Liatinove 2 mriežky pevné neposuvaju sa najlepšia varná doska a za super cenu

Dodanie do 24 hodin