Gorenje GV561D10

Zobraziť


Maximálna hlučnosť: 45 dB, Počet programov: 5, Počet súprav riadu: 11, Trieda energetickej účinnosti 2021: D, Elektronický informačný list


Cena 419,00 €

8,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Plne integrovaná umývačka riadu Gorenje GV561D10 na jedno naplnenie umyje 11 súprav riadu. Ovládaná je zhora pomocou ovládacieho panela tlačidlami. Koniec programu ohlási zvukový signál. K dispozícii má 5 umývacích programov: intenzívne umývanie, program pre sklo, auto program, ECO program, 1 h umývanie. Samozrejmosťou je odložený štart 0 -24 hodín. Vnútornú výbavu umývačky Gorenje GV561D10 tvoria 3 koše. Horný je možné výškovo nastaviť Click-Clack systémom. Funkcia TotalDry automaticky pootvorí dvierka na konci programu. Funkcia SpeedWash umožňuje skrátiť programy. Pre bezpečnosť je umývačka riadu vybavená ovchranou proti pretečeniu Total AquaStop. Šírka 45 cm.

Plne integrovaná umývačka riadu

Plne zabudovateľnú umývačku riadu Gorenje GV561D10 si obľúbite vďaka jej účinnej, úspornej, no zároveň aj tichej prevádzke. So šírkou 45 cm a veľkým vnútorným priestorom sa táto umývačka postará o všetok riad z niekoľkochodového obeda či večere naraz. Používanie umývačky je ešte jednoduchšie vďaka pohodlnému ovládaniu zhora. Na jeden umývací cyklus dokáže umyť až 11 obedových súprav riadu v dvoch košoch. Oceníte aj informatívny displej, ktorý informuje o zostávajúcom čase a vizuálny indikátor konca umývania na ovládacom paneli. 

Programy a funkcie

 • Programy: Intenzívne umývanie, Auto program, ECO program, Program pre sklo, 1h umývanie
 • Ďalšie možnosti: Program 1/2 náplň, TotalDry, Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu Gorenje sa môže pochváliť účinným filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. Vždy bude pripravený na ďalší umývací cyklus, v ktorom zaistí perfektné výsledky a žiarivo čistý riad.

Total AquaStop - ochranný systém proti vytopeniu

Vďaka bezpečnostnej funkciI AquaStop môže byť umývačka bezpečne ponechaná v prevádzke v noci aj počas vašej neprítomnosti. V prípade úniku vody alebo vytečeniu funkcia AquaStop automaticky zastaví dodávku vody a čerpadlo súčasne odčerpá zvyškovú vodu preč zo spodku umývačky. Funkcia AquaStop zostáva plne funkčná po celú dobu životnosti umývačky.

Funkcia TotalDry

Po dokončení umývacieho cyklu sa dvere umývačky automaticky trošku otvoria pre vypustenie nadbytočnej pary. To umožňuje prístup čerstvého vzduchu, čím sa umytý riad, ako napríklad plastové nádoby, kompletne vysušia.  Vynikajúce pre rýchle schnutie s nízkou spotrebou energie.

Speedwash

SpeedWash skráti čas umývacích programov. Pokiaľ potrebujete riad umyť rýchlejšie ako je štandardný čas, rýchly 20 minútový program je možné pomocou funkcie SpeedWash skrátiť na rekordných 15 minút. Ideálne pre menej zašpinený riad v prípade, že máte viac hostí naraz.

Perfect Drying 

Umývačka značky Gorenje obdržala do svojej výbavy praktickú funkciu Perfect Drying. Tá sa postará o dokonalé vysušenie riadu, a to tak že z posledného horúceho plákania využíva teplo. Zostavajúca para kondenzuje vo vnútri umývačky, steká na dno a odparí sa. Výsledkom je spoľahlivo vysušený, čistý riad. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 45 dB
Počet programov 5
Počet súprav riadu 11
Trieda energetickej účinnosti 2021 D

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Gorenje GV561D10

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Erika

13.9.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • tichý chod
 • praktické koše na riad
 • možnosť nastavenia výšky stredného koša
 • dostatočný počet programov
 • primeraná cena
 • automatické pootvorenie dvierok pred skončením programu

používam krátko, ale myslím, že to bol dobrý výber


Viera

14.8.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Efektívnosť umývania
 • Jednoduchá obsluha
 • Tichá
 • Priestorové riešenie vnútra umývačky
 • Spĺňa očakávania
 • Žiadne negatíva

Umývačku používame dva týždne, zatiaľ spĺňa očakávania. Výška udávaná výrobcom je 81,5 cm, no v skutočnosti je umývačka nižšia čo nám vyhovuje