Gorejne GV693A60UVAD


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda A, Kapacita 16 súprav riadu, Spotreba energie: 55 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 38 dB, Spotreba vody 9,6 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 7, AquaStop funkcia, Výška: 81,6 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55,5 cm. Viac info


Cena 822,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 16,46 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná umývačka riadu Gorenje GV693A60UVAD s energetickou triedou A. Model ponúka kapacitu 16 súprav riadu a široký výber programov vrátane Smart ovládania cez mobil. S prevádzkou na úrovni 38 dB patrí medzi tichšie varianty. S úspornou spotrebou energie 55 kWh na 100 cyklov a vody 9,6 litra na umývací cyklus je efektívnou voľbou do domácnosti. Funkcie ako AquaStop a kompaktné rozmery výšky 81,6 cm, šírky 59,8 cm a hĺbky 55,5 cm z nej robia praktický a spoľahlivý spotrebič. Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky riadu.

Šikovný pomocník v domácnosti

Vstavaná umývačka riadu Gorenje GV693A60UVAD z radu Superior Line je plná praktických funkcií a technológií, ako napríklad odložený štart až o 24 hodín, Tablety 3 v 1, technológia IonTech pre odstránenie zápachu, intuitívny dotykový panel TouchControl a technológia TotalDry na perfektné sušenie riadu. Tento model umývačky prináša 7 programov a 7 teplôt umývania. Vďaka nim dosiahnete vždy optimálne výsledky. S touto umývačkou riadu máte istotu čistého riadu bez námahy.

Úsporná energetická trieda A

Plne integrovaná umývačka Gorenje GV693A60UVAD ponúka veľký priestor pre až 16 súprav riadu. Vďaka MultiClack systému horného koša zvládne aj veľké kusy riadu. S úsporným využitím 9,6 l vody a energetickou spotrebou 55 kWh/100 cyklov je efektívna vo svojom fungovaní. Vybavená je systémom proti pretečeniu, vnútorným osvetlením, pamäťou programu, servisnou diagnostikou, samočistiacim filtrom a senzormi pre čistotu a tvrdosť vody.

Tablety 3 v 1

Umývačka s funkciou Tablety 3 v 1 automaticky prispôsobuje cyklus umývania a nevyžaduje použitie leštidla. S práškovým alebo gélovým umývacím prípravkom uvoľní leštidlo pre dokonalé výsledky a lesk. S touto funkciou dosiahnete optimálne výsledky bez námahy.

Funkcia Total AquaStop

Bezpečnostná funkcia Total AquaStop modelu automaticky uzavrie prívod vody a odčerpá jej zvyšky z vane v prípade zaplavenia. Vďaka tomu je možné zariadenie použiť s dôverou aj v noci alebo počas vašej absencie.

Odložený štart

Funkcia odloženého štartu až o 24 hodín umožňuje plánovať automatické zapnutie podľa potrieb, napríklad na čas, keď nie ste doma.

Ilustračný obrázok

Technológia TotalDry

Umývačka s technológiou TotalDry vám zabezpečí dokonale suchý riad bez ďalšieho dosušovania. Po skončení cyklu automaticky otvorí dvierka, čo zabezpečí efektívne a úsporné sušenie. Užívajte si suchý riad bez námahy.

Umývacie programy:

  • Automatický
  • Intenzívne umývanie
  • ECO
  • Hygiena
  • Krištáľové sklo
  • Rýchle umývanie (60 minút)
  • Nočné umývanie

  • Predná krycia doska nie je súčasťou umývačky riadu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 38 dB
Počet súprav riadu 16
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorejne GV693A60UVAD

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami