Gorenje HET949BSC


Indukčná varná doska, Počet varných zón: 4, Funkcia Boost, Energetická trieda A++, Maximálny výkon odsávania: 700 m3, Maximálna hlučnosť: 66 dB, Celkový príkon dosky: 28,7 kW, Napájanie: 400 V", Výška: 23 cm, Šírka: 83 cm, Hĺbka: 52 cm. Viac info


Cena 1 789,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 35,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Indukčná varná doska s integrovaným odsávaním Gorenje HET949BSC v čiernom elegantnom prevedení v energetickej triede A++. Vybavená varnými zónami AreaFlex, integrovaným odstávačom s max. odťahom 620 m³/h a hliníkovým tukovým filtrom. Pohodlné dotykové ovládanie a 9 stupňov výkonu.

Elegantný vzhľad

Ďalším bonusom je určite inštalácia varnej platne do roviny, čím získate hladký prechod medzi varnou platňou a pracovnou doskou. Plocha sa tak ľahšie udržiava a prináša moderný, štýlový vzhľad do vašej kuchyne.

Ilustračný obrázok

AreaFlex

Varné zóny umiestnené na tej istej strane varnej platne (vľavo alebo vpravo) je možné spojiť do jednej, čím vznikne veľká varná plocha. To umožňuje rovnomerne uvarené alebo grilované jedlo vo väčších hrncoch a panviciach. K dispozícii na oboch stranách.

Ilustračný obrázok

Power Boost

Funkcia PowerBoost zvyšuje intenzitu ohrievania, čo skráti čas potrebný na ohrev.

Ilustračný obrázok

Dotykové ovládanie

Moderná technológia senzorov umožňuje zrozumiteľnú a jednoduchú obsluhu dotykovým ovládaním. Ovládacia plocha je dokonale hladká a ľahko sa čistí.

Ilustračný obrázok

Odťah alebo recirkulácia

Odťahová verzia odsáva paru a pachy z varenia, zachytáva tvrdé častice v tukovom filtri a odvádza vzduch von z miestnosti potrubím cez stenu. Ak odťah vzduchu nie je možný, môžete odsávač používať v recirkulačnom režime. Vzduch sa nasáva do odsávača a filtruje sa späť do kuchyne. 

Ilustračný obrázok

Časovač

Odsávač pár sa dá automaticky vypnúť po 5, 10, 15 alebo 20 minútach, čím zaistí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Ilustračný obrázok

Časovač varnej platne

Časovač odpočítavania je možné nastaviť až na 99 minút. Ak zo skúsenosti poznáte optimálnu dĺžku varenia pre konkrétne jedlo, môžete nastaviť časovač, ktorý varný panel automaticky vypne po vypršaní nastaveného času. Pípnutie signalizuje, že jedlo je pripravené.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 83 cm
Typ varnej dosky Indukčná
Počet horákov/varných zón 4
Typ digestora odťah+recirkulácia
Maximálny výkon odsávania 700 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Gorenje HET949BSC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami