Gorenje NRC6194SXL5M

  • Doprava zadarmo

Elektronický informačný list

Gorenje NRC6194SXL5M kombinovaná chladnička

Gorenje NRC6194SXL5M kombinovaná chladnička

4. miesto


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda C, Objem chladničky: 220 l, Objem mrazničky: 106 l, Ročná spot. energie: 179 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 60 cm, Výška: 185 cm. Viac info


Cena 679,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 13,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie a jedno ocenenie

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Gorenje NRC6194SXL5M s mrazničkou dole v nerezovom prevedení disponuje chladiacou časťou s objemom 220 l a mraziacou časťou s kapacitou 106 l. Mraziaca kapacita je 13 kg/24 h a akumulačná doba pri výpadku energie je 15 hod. Vybavená je technológiou NoFrost Plus, funkciou IonAir s MetalCool, cirkuláciou MultiFlow, EcoMode, FastFreeze, LED displejom a LED osvetlením. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 37 dB.

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička Gorenje NRC6194SXL5M v nerezovom prevedení. Chladiaca časť v objeme 220 litrov je vybavená 2 odkladacími policami z bezpečnostného skla, nerezovým držiakom na fľaše a 3 dverovými poličkami. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastovej zásuvky CrispZone so SmartHumidity reguláciou vlhkosti (prepúšťa prebytočnú vlhkosť cez špeciálnu membránu), ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov. Okrem nej má priehradku CovertFresh Zone umožňujúca uskladnenie rôznych druhov potravín. Vnútorná stena chladničky má hladký povrch, vďaka ktorému sa jednoduchšie čistí. Vnútorná stena chladničky má hladký povrch, vďaka ktorému sa jednoduchšie čistí.

Ešte viac priestoru

Chladnička disponuje funkciu ConvertActive. Aj veľký rodinný nákup sa zmestí do tejto chladničky. Stlačením jedného tlačidla sa vaša mraziaca časť zmení na chladiacu časť, čo vám umožní skladovať väčší objem potravín.  Ďalšou výhodou je aj nesmierni tichá prevádzka invertorového kompresoru (len 37 dB). Invertorový kompresor sa rýchlejšie dokáže prispôsobiť teplotným zmenám vo vnútri chladničky, čo má za následok zachovanie optimálnej teploty za každých podmienok.

Technológia IonAir

Chladnička je vybavená technológiou IonAir, ktorá neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Chladiaci systém MetalCool 360° má za úlohu ich rovnomerné rozmiestnenie. Záporne nabité ióny prirodzene vyčistia vzduch a vytvárajú zdravé prostredie pre vaše potraviny. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 106 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 13 kg/24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 15 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín. Špeciálna zásuvka v mrazničke dokáže veľmi rýchlo zmraziť potraviny vďaka XtremeFreeze funkcii. Okrem toho využíva aj funkciu rýchleho zmrazenia FastFreeze, ktorá zmrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby sa zachovalo čo najviac minerálov a vitamínov. Funkcia sa automaticky vypne po 2 dňoch a teplota klesne na nastavené maximum. 

Technológia AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky užívateľa po dobu siedmich dní a každodenne zaznamenáva obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

Funkcia SlotIn

Chladničku môžete umiestniť pohodlne k stene alebo vedľa iného spotrebiča. Dvierka s funkciou SlotIn sa otvoria až do pravého uhla, čo umožní jednoduché vkladanie potravín a vyťahovanie zásuvok a políc. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Výška 185 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Gorenje NRC6194SXL5M kombinovaná chladnička

Gorenje NRC6194SXL5M kombinovaná chladnička

4. miesto

5,0 / 5

3 recenzie Gorenje NRC6194SXL5M

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Marián

27. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Zatiaľ som spokojný s tým, čo som nakúpil, zatiaľ produkt spĺňa všetko, čo som očakával.


Karol

2. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • energetická trieda,moderné programy
  • zatiaľ nič
  • zatiaľ nič

Vysoko hodnotím korektný prístup pri riešení problému s dodávkou tovaru.


Roland

21. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Dizajn
  • Spotreba energie
  • Tichá
  • Variabilita poličiek

Po 2 týždňoch zatiaľ spokojnosť