Gorenje NRC6204SXL5M


Kombinovaná chladnička, Energetická trieda C, Objem chladničky: 255 l, Objem mrazničky: 106 l, Ročná spot. energie: 169 kWh, Maximálna hlučnosť: 37 dB, Dvojokruhový No Frost, Šírka: 60 cm, Výška: 200 cm. Viac info


Cena 799,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Gorenje NRC6204SXL5M s mrazničkou dole v nerezovom prevedení disponuje chladiacou časťou s objemom 255 l a mraziacou časťou s kapacitou 106 l. Vybavená je technológiou NoFrost Plus, funkciou MultiFlow, FastFreeze, SensoTech, LED displejom a LED osvetlením. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 37 dB.

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička Gorenje NRC6204SXL5M v nerezovom prevedení. Chladiaca časť v objeme 255 litrov je vybavená 3 odkladacími policami z bezpečnostného skla, nerezovým držiakom na fľaše a 4 dverovými poličkami. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastovej zásuvky CrispZone so SmartHumidity reguláciou vlhkosti (prepúšťa prebytočnú vlhkosť cez špeciálnu membránu), ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov. Okrem nej má priehradku CovertFresh Zone umožňujúca uskladnenie rôznych druhov potravín. Vnútorná stena chladničky má hladký povrch, vďaka ktorému sa jednoduchšie čistí. Vnútorná stena chladničky má hladký povrch, vďaka ktorému sa jednoduchšie čistí.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 106 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 13 kg/24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 15 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín. Špeciálna zásuvka v mrazničke dokáže veľmi rýchlo zmraziť potraviny vďaka XtremeFreeze funkcii. Okrem toho využíva aj funkciu rýchleho zmrazenia FastFreeze, ktorá zmrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby sa zachovalo čo najviac minerálov a vitamínov. Funkcia sa automaticky vypne po 2 dňoch a teplota klesne na nastavené maximum. 

Technológia AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky užívateľa po dobu siedmich dní a každodenne zaznamenáva obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt.

Technológia IonAir

Chladnička je vybavená technológiou IonAir, ktorá neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Chladiaci systém MetalCool 360° má za úlohu ich rovnomerné rozmiestnenie. Záporne nabité ióny prirodzene vyčistia vzduch a vytvárajú zdravé prostredie pre vaše potraviny. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín.

Ešte viac priestoru

Chladnička disponuje funkciu ConvertActive. Aj veľký rodinný nákup sa zmestí do tejto chladničky. Stlačením jedného tlačidla sa vaša mraziaca časť zmení na chladiacu časť, čo vám umožní skladovať väčší objem potravín.  Ďalšou výhodou je aj nesmierne tichá prevádzka invertorového kompresoru (len 37 dB). Invertorový kompresor sa rýchlejšie dokáže prispôsobiť teplotným zmenám vo vnútri chladničky, čo má za následok zachovanie optimálnej teploty za každých podmienok.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

Funkcia SlotIn

Chladničku môžete umiestniť pohodlne k stene alebo vedľa iného spotrebiča. Dvierka s funkciou SlotIn sa otvoria až do pravého uhla, čo umožní jednoduché vkladanie potravín a vyťahovanie zásuvok a políc. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Výška 200 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

3 recenzie Gorenje NRC6204SXL5M

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Eugen

1. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Veľkosť, funkcie, cena, kvalita

Rozhodoval som sa dlho, ale neľutujem, je veľká na objem a cenovo za to čo všetko, super kúpa.


Martin

11. 8. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • jednoduchosť ovládania
 • Tiché
 • Dostatok miesta
 • Zatiaľ nič

Chladnička super po prvom zapnutí stíha vychladiť čo ma v akomkoľvek množstve ... čo sa týka ovládania po prečítaní príručky ľahko ovládateľné no zatiaľ som nevyskúšal všetky funkcie.<br /> Mraziaca časť má dosť úložného priestoru nakoľko sa mi zdal zo začiatku maly.


Daniel

13. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon
 • Veľmi pekný dizajn
 • Záporne nabité ióny pre lepšiu mikroklímu v chladničke
 • Možnosť prepnúť mrazničku do chladiaceho módu
 • mierne mínus pre chýbajúci priestor na väčšie hrnce, resp. vyššie nádoby, ale dá sa to riešiť vybratím jednej police...

Sme veľmi spokojný s produktom, veľmi pekný dizajn, výborné funkcie, pekné osvetlenie, nerezové prevedenie