Gorenje NRK6192SYBK

Zobraziť


Šírka: 60 cm, Výška: 185 cm, Dvojokruhový NoFrost: Áno, Trieda energetickej účinnosti 2021: E, Elektronický informačný list


Cena 469,00 €

9,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192SYBK s mrazničkou dole v čiernom prevedení disponuje chladiacou časťou s objemom 204 l a mraziacou časťou s kapacitou 96 l. Mraziaca kapacita je 12 kg/24 h a akumulačná doba pri výpadku energie je 17 hod. Vybavená je technológiou NoFrost Plus, cirkuláciou MultiFlow, EcoMode, FastFreeze, LED displejom a LED osvetlením. Maximálna dosahovaná hlučnosť je 38 dB.

Chladiaca časť

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192SYBK je v prevedení elegantnej čiernej farby. Chladiaca časť v objeme 204 litrov je vybavená 2 odkladacími policami z bezpečnostného skla a 3 dverovými poličkami. Uskladniť vaše jedlo je možné aj do plastovej zásuvky CrispZone s reguláciou vlhkosti, ktorá udrží ovocie a zeleninu dlhšiu dobu čerstvé a plné vitamínov. Okrem nej má priehradku CovertFresh Zone umožňujúca uskladnenie rôznych druhov potravín. Vnútorná stena chladničky má hladký povrch, vďaka ktorému sa jednoduchšie čistí.

Technológia IonAir

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6192SYBK je vybavená technológiou IonAir, ktorá neustále dodáva záporne nabité ióny do priestoru chladničky. Záporne nabité ióny prirodzene vyčistia vzduch a vytvárajú zdravé prostredie pre vaše potraviny. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín.

Systém MultiFlow 360°

Vďaka vetraciemu systému MultiFlow 360° so 14 vetracími vstupmi je zaručená trvalá a rovnomerná cirkulácia vzduchu vo vnútri chladničky. Výsledkom je rovnomerná a stabilná teplota v celom priestore chladničky. V kombinácii s technológiou IonAir vytvára tento systém ideálne podmienky pre uskladnenie potravín v zdravom prostredí. Záporne nabité ióny sa neustále rozptyľujú spolu so studeným vzduchom, ktorý rovnomerne cirkuluje okolo potravín, čím vzniká ideálne prostredie vo vnútri chladničky.

Technológia AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky užívateľa po dobu siedmich dní a každodenne zaznamenáva obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt. Možné prepnutie do úsporného Eco režimu, ktorý dbá na úsporu elektrickej energie.

Mraziaca časť

Mraziaci priestor je umiestnený v spodnej časti a jeho objem dosahuje 96 litrov. Mraziaca kapacita dosahuje 12kg/24 hod. a doba skladovania pri výpadku prúdu 17 hodín. Vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové mraziace priehradky pre pohodlné uloženie mrazených potravín. Využíva funkciu rýchleho zmrazenia FastFreeze, ktorá zmrazí potraviny pri teplote -24 °C, aby sa zachovalo čo najviac minerálov a vitamínov. Funkcia sa automaticky vypne po 2 dňoch a teplota klesne na nastavené maximum.

LED osvetlenie

Vďaka pokrokovému vnútornému LED osvetleniu, ktoré využíva kombinovaná chladnička budete mať dokonalý prehľad o tom čo v nej máte uložené. Koncepcia osvetlenia zaručuje rovnomerné osvetlenie celého interiéru chladničky bez oslnovania či tienenia. LED svetlá okrem iného spotrebuju omnoho menej energie ako klasické žiarovky. 

Funkcia SlotIn

Chladničku môžete umiestniť pohodlne k stene alebo vedľa iného spotrebiča. Dvierka s funkciou SlotIn sa otvoria až do pravého uhla, čo umožní jednoduché vkladanie potravín a vyťahovanie zásuvok a políc. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Výška 185 cm
Dvojokruhový NoFrost Áno
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Gorenje NRK6192SYBK

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Diana

29. 7. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn

Ešte som ho nevyskúšala, neskôr sa vyjadrím, ale dizajnov sa mi páčil pretože sa hodí k čiernemu mramoru v našej kúpeľni.