Gorenje NRK6202AC4

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
599,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Elektronický informačný list

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202AC4 v elegantnej béžovej farbe s mrazničkou dole. Objem chladničky činí 235 litrov, mrazák s troma zásuvkami má 96 litrov. Jeho mraziaci výkon je 12 kg potravín za 24 hodín, výdrž až 17 hodín v prípade poruchy. Vnútro chladničky ponúka 5 sklenených políc, držiak na fľaše, CrispZone box na zeleninu, zásuvka Convert FreshZone, vo dverách chladničky sú ešte 3 police a nádoba na 8 ks vajec. Praktické LED osvetlenie a prepínač rýchle mrazenia. Využíva technológiu NoFrost Plus, AdaptTech a IonAir s Multiflow 360°. Má aj úsporný EcoMode režim funkciu FastFreeze. Klimatická trieda: SN, N, ST, T. Hlučnosť: 38 dB. Rozmery (Š x V x H): 60 × 200 × 59,2 cm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Gorenje NRK621CLI Gorenje NRK621CLI

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Luxusná kombinovaná chladnička GORENJE NRK621CLI vo farbe slonovinovej kosti určite naplní vaše očakávania a splní vaše požiadavky, ktoré máte. Energetická úspornosť triedy A++ a moderné technológie zabezpečia aby vaše potraviny ostali oveľa dlhšie čerstvé. Chladnička ponúka technológie ako je IonAir, ktorá zničí až 95% škodlivých mikroorganizmov a tým vytvára priaznivé ovzdušie pre vaše uložené potraviny a ďalej ventilácia Multiflow, ktorá aktívne vyrovnáva vlhkosť a teplotu vo vnútri chladničky, čím zabraňuje naŕzaniu potravín v chladničke. Okrem toho chladnička má aj funkciu XtremeFreeze, ktorá intenzívne zamrazí vaše potraviny. K dispozícii je 339 litrový čistý objem, z ktorého chladiacej časti patrí 254 litrov a mraziacej časti 85 litrov. Mraziaca kapacita umožňuje zamrazenie 5 kg čerstvých potravín za 24 hodín. Skladovacia doba pri poruche alebo výpadku prúdu je 18 hodín.

Základné parametre

  • Šírka: 60 cm
  • Výška: 200 cm
  • Hĺbka: 64 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Dizajn a úspora energie 

Kombinovaná chladnička Gorenje NRK6202AC4 prichádza v elegantnom a jednoduchom dizajne. Upúta najmä béžovým prevedením, ktoré si nájde miesto aj vo vašej kuchyni. V prednej časti je dômyselne umiestnené madlo vo vrchej a spodnej časti a tiež displej, na ktorom si viete zvoliť požadovanú teplotu. Oceníte aj špeciálnu hladkú vnútornú stenu pre jednoduchšie čistenie.  

Gorenje NRK6202AC4 

Celkový objem kombinovanej chladničky je 331 litrov, z toho jej chladiacej časti pripadá 235 litrov a mraziacej časti 96 litrov. V chladiacej časti je 5 sklenených políc a k dispozícii je aj držiak na fľaše, polica na fľaše vo dvierkach, 2 police vo dverách chladničky, zásuvka Convert FreshZone a box CrispZone. Mraziaca časť ponúka pre uskladnenie potravín 3 plastové zásuvky.  Skladovacia doba pri poruche alebo výpadku prúdu je 17 hodín, mraziaca kapacita 12 kg/24 h. Pri zmrazení využíva technológiu rýchleho mrazenia Fast Freeze, ktorá mrazí jedlo pri -24 °C pre lepšie zachovanie minerálov. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky je 38 dB.

Technológia NoFrost Plus

Systém NoFrost odstraňuje ľad z mraziacej časti a zabraňuje vysychaniu potravín v chladiacej časti. Tento systém je doplnený o „Plus“, nakoľko je kombinovaná chladnička doplnená aj o IonAir s MultiFlow 360°. Technológia IonAir ničí väčšinu baktérií, odstraňuje zápachy a zabezpečuje optimálnu úroveň vlhkosti vo vnútri chladničky. Prirodzená mikroklíma predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín. Okrem toho sa vďaka tomuto systému v celom spotrebiči nevytvára ľad.

Box CrispZone s Humidity Control

Zásuvka CrispZone s veľkým objemom je navrhnutá tak, aby uchovala čo navjaci živín a predĺžila tak čerstvosť potravín vďaka nízkej teplote a možnosti regulácie úrovne vlhkosti. Ideálna na uskladnenie ovocia a zeleniny. 

Technológia AdaptTech

Kombinovaná chladnička je vybavená technológiou AdaptTech, ktorá sleduje zvyky užívateľa po dobu siedmich dní a každodenne zaznamenáva obdobie častého otvárania dvierok chladničky. Na základe zistení spotrebič prispôsobuje svoj chod a koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, výsledkom čoho je zaistenie maximálnej doby čerstvosti vašich potravín. Zabraňuje sa tak teplotným šokom alebo výkyvom teplôt.

 

Pripojené súbory

IL_CZ_2070697 [*.pdf, 70.77 kB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 60 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 59,2 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Gorenje
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: béžová
Šírka: 60 cm
Výška: 200 cm
Hĺbka: 59,2 cm
Hmotnosť: 71,5 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 248 kWh
Klimatická trieda: N-ST
Odolnosť voči výpadku prúdu: 17 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 96 L
Mraziaci výkon: 12 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 331 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 235 L

Funkcie

No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Nie
Dvojokruhový NoFrost: Áno
Displej na dvierkach: Áno

Ostatné

Kód produktu: 737078

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore